Як додати web-сторінку.

Коли ви працюєте в інтернеті, ви маєте доступ до величезного інформаційного ресурсу. Все, що відображається у вашому браузері, - це сторінки, прикріплені до певними адресами. Якщо ви хочете зберегти якийсь із них для можливості швидкого виклику, можна додати веб-сторінку в панель вибраного.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся браузером Internet Explorer, встановленим в Windows за замовчуванням, зверніть увагу на адресну строку, яка розташовується над сторінкою. Знайдіть значок-зірочку, натисніть на неї. Відкриється вікно зі списком сайтів меню «Вибране». Нижче є напис «Додати до обраного».
2
У браузері Opera потрібно здійснити ряд схожих дій. Відкрийте потрібну веб-сторінку, в поле з адресою натисніть значок-зірочку. Розкриється меню, в якому виберіть рядок «Додати в закладки». Натисніть комбінацію Ctrl + D. У новому вікні введіть назву закладки або використовуйте ім'я, створене браузером за замовчуванням.
3
При роботі браузері Google Chrome також використовуйте клавіші Ctrl + D або меню «зірочки» поряд з адресним рядком.
4
Mozilla Firefox. При натисканні на кнопку-зірочку сторінка відразу додається в «Закладки». Також можна використовувати меню «Закладки». Натисніть на нього, далі виберіть пункт «Додати сторінку в закладки», введіть ім'я, збережіть.
5
У всіх браузерах можна використовувати такий спосіб додавання в «Вибране» («Закладки»): перетягніть значок сайту з адресного рядка в меню закладок. Використовуйте комбінацію Ctrl + D.
6
Якщо ви хочете додати сторінку на сам сайт, вам потрібно володіти правами адміністратора і мати доступ до редагування сайту. Є сайти, на яких можна створювати власну сторінку з певною темою, наприклад, «ВКонтакте». Також можна використовувати безкоштовний хостинг і конструктор сайтів на «Яндекс.Народ». Створіть свій аккаунт в Яндекс, і можете зробити свій власний сайт, а потім редагувати його на свій розсуд.