Як прати шерсть.

У кожної людини є певна одяг, яку він дуже сильно любить і не хоче з нею розлучатися. Для того щоб продовжити службу будь-якої речі, її потрібно правильно прати. Всі рекомендації з прання написані на етикетці, що додається до одягу.
Вам знадобиться
  • - нашатирний спирт
  • - оцет
  • - суха гірчиця
Інструкція
1
Прати шерсть потрібно з обережністю і при цьому, краще дотримуватися певних дій:
2
Температура води при пранні не повинна перевищувати 40оС, так як при пранні в гарячій воді вовняні речі стають жорсткими, це може бути спровоковано і різким перепадом температури.
3
Не потрібно перед пранням замочувати вовняні речі, і бажано, щоб прання і полоскання відбувалися якнайшвидше.
4
Прати шерсть найкраще вручну, при цьому використовувати якомога більше води, не слід терти тканину, а можна лише віджимати і перебирати руками. Для прання слід використовувати спеціальні засоби. Для того щоб видалити вологу, після прання не слід перекручувати річ, а потрібно злегка стиснути вологу руками.
5
Полоскання повинно проводитися у великій кількості води, попередньо потрібно додати оцет, 1 столова ложка на відро води.
6
Якщо речі сильно брудні, то їх перед пранням слід струсити і замочити у воді, температура якої повинна бути не вище кімнатної, для пом'якшення води можна додати нашатирний спирт. Приблизно через дві години замоченную річ вже можна прати за допомогою спеціальних засобів для вовни.
7
Для того щоб жирні плями відіпралися, потрібно замочити вовняну річ у воді, з великим вмістом порошку, час замочування повинна складати приблизно тридцять хвилин, потім потрібно буде прополоскати річ в теплій і холодній воді.
8
Щоб темні вовняні речі не полиняли під час прання, їх слід прати в певному розчині, який слід приготувати заздалегідь. Розчин складається їх ста грам сухої гірчиці, яку потрібно розбавити невеликою кількістю холодної води, додати гарячу воду і вилити половину розчину в теплу воду. Випрати в такому розчині річ, без додавання порошку, потім випрати в залишився розчині ще раз, а потім прополоскати.