Як пити вітаміни при вагітності. Каке вітаміни пити при вагітності.

Вітаміни - це незамінні речовини, які беруть участь в обмінних процесах організму. Як правило, людина їх отримує з їжею, але під час вагітності жінкам рідко вдається покрити добову потребу в них. Їх недолік може позначитися на здоров'ї, а при вагітності це неприпустимо. Якщо організм жінки отримуватиме все необхідне, розвиток плода буде протікати успішно.
Інструкція
1
Вітамін А бере участь в утворенні кісток і зубів, захищає шкіру і слизову оболонку. Вагітна жінка може визначити чи достатньо вона отримує вітамінів станом свого волосся, нігтів і шкіри. Кількість вітаміну А в добу не повинно бути більше 2500 МЕ. Вітамін А міститься в чорній смородині, шипшині, кавуні, червоному перці, петрушці, кропі, моркві, риб'ячому жирі, сирі, сирі, яєчному жовтку та інших продуктах.
2
Фолієва кислота (вітамін В9) здатна запобігти вроджені патології плода. Її необхідно приймати по 400 мкг під час планування зачаття і до 12 тижнів вагітності. Вітамін В9 міститься в капусті, салаті, зеленому горошку, квасолі, буряках, моркві, помідорах, борошні грубого помелу.
3
Вітамін Е під час вагітності робить благотворний вплив на дозрівання плоду, підтримує функціональність плаценти і попереджає її відшарування. Добова кількість вітаміну Е при вагітності має становити 10-15 МЕ. Вітамін Е міститься в соняшниковій олії, хлібі, крупах, фруктах, овочах, м'ясі і молоці.
4
Вітамін С під час вагітності здатний вбивати шкідливі бактерії і збільшувати стійкість організму до інфекцій. Добове кількість не повинна перевищувати 60 мг. Вітамін С міститься в таких продуктах як: шипшина, чорна смородина, цитрусові, червоний перець, петрушка, зелена цибуля, картопля, капуста та інших.
5
Потреба вагітної жінці в вітаміні D становить 600 МО на добу. Однак не завжди є необхідність приймати його всередину, щоденні прогулянки на свіжому повітрі по 30 хвилин здатні забезпечити його природне вироблення.
6
Перш ніж почати прийом вітамінів під час вагітності обов'язково зверніться за консультацією до лікаря. Він здатний розрахувати індивідуальну вітамінну добову дозу, тоді і ви і ваш малюк будете здорові.