Як увійти на пошту з телефону. вхід в електронну пошту комп'ютера з мобільного телефону.

Переглядати листи, що прийшли на електронну пошту, відправляти і сортувати їх можна не тільки за допомогою комп'ютера. Подібний сервіс доступний і при використанні мобільного телефону. Завдяки чому в електронну поштову скриньку можна входити зі свого стільникового.
Вам знадобиться
  • - стільниковий телефон з виходом в інтернет;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Мобільні версії сайтів та електронної пошти дозволяють завжди бути в курсі останніх подій і нових повідомлень. Також за допомогою телефону можна обмінюватися електронними листами, переглядати фотографії, відправляти миттєві повідомлення.
2
Зайти в пошту з телефону можна різними способами. Наприклад, встановити поштовий клієнт свого сервісу. Якщо ваша електронна пошта розташовується на «Яндексі», підключіть на телефоні інтернет і перейдіть за адресою m.ya.ru/ymail, який потрібно буде набрати в адресному рядку телефону. Дочекайтеся, поки сервіс визначить модель вашого телефону і запропонує посилання для скачування програми. Пройдіть по посиланню і завантажте програму.
3
Якщо ви ще не освоїли на телефоні роботу з інтернетом і відкриття інтернет-сторінок, досить буде виконати перехід за адресою m.ya.ru/ymm і завантажити програму.
4
Наберіть в адресному рядку наступну комбінацію mail.yandex.ru/, після чого у вікні, виберіть розташовується в самому низу сторінки пункт «Мобільна версія». Перейдіть по посиланню і введіть у відповідні поля логін і пароль від пошти. Увійдіть в пошту і збережіть закладку на відкриту сторінку.
5
Якщо вам зручно працювати з комп'ютером, перейдіть на сторінку mobile.yandex.ru/mail/download/, виберіть модель свого телефону, натисніть кнопку «Завантажити додаток» і збережіть програму на свій комп'ютер. Після цього вам залишиться тільки перекинути додаток в телефон.
6
Ще один варіант для здійснення завантаження програми можливий також за допомогою ПК. Підключіть комп'ютер до інтернету і наберіть в адресному рядку браузера mobile.yandex.ru/mail/iphone/. Потім виконайте наступні кроки. Для початку вам буде потрібно ввести свій номер телефону в спеціальне поле. Це необхідно для того, щоб на мобільний була доставлена посилання на скачування програми. Після чого потрібно тільки пройти по ній вже з телефону та завантажити програму. При гарній швидкості на завантаження і установку піде не більше п'яти хвилин.
7
Подібні мобільні додатки є і на інших поштових сервісах. При бажанні їх можна встановити аналогічним чином. Або зайти з телефону в мобільну версію поштового сервісу, попередньо набравши на початку адреси букву m. Для «Яндекса» - m.ya.ru, для Mail.ru - m.mail.ru, користуєтеся поштою на Gmail - набирайте m.google.ru, на «Рамблері» - m.rambler.ru. Так виконати завдання буде ще простіше.