Як написати автобіографію для школяра. Автобіографія школяра зразок написання.

Автобіографія - це довільно складений опис життєвого шляху, етапів і досягнень. Здавалося б, дорослій людині написати її не складе великої праці. А от з створенням автобіографії школяра можуть виникнути проблеми, адже з закінчених освітніх установ - тільки дитячий сад, а вже про досвід роботи та досягнення говорити не доводиться.
Інструкція
1
Тим не менше, і школяру можна скласти грамотну і повну автобіографію. Необхідно лише пам'ятати, що при її написанні потрібно дотримуватися деяких правил.
2
Починати автобіографію необхідно зі слів «Я, ..., народився ...». Далі вказується дата і місце народження дитини, місце проживання, фактичне і за пропискою.
3
В автобіографії потрібно написати прізвище, ім'я, по батькові батьків, а також відомості про них (дата народження, адреса, місце роботи). Якщо є брати і сестри, то слід згадати і про них (ім'я, зайнятість).
4
Школяру можна написати про закінчення дитячого саду, напрямок його діяльності (естетичне, оздоровче і т.д.), рік випуску.
5
Важливо в автобіографії школяра вказати всі життєві етапи. При цьому події слід вказувати в хронологічному порядку. Необхідно відзначити в автобіографії рік вступу до школи, її номер, профіль класу.
6
Якщо є якісь особисті досягнення (перемоги на олімпіадах, участь в спортивних змаганнях та ін.), То потрібно не забути про них. Добре буде, якщо школяр опише своє ставлення до них, а також висновки, які він для себе зробив. Можна також написати про Захоплення, вільне проведення часу, навички володіння комп'ютером, іноземними мовами.
7
Текст автобіографії має бути надрукований або написаний зручно читаним шрифтом або розбірливим почерком. В кінці тексту ставиться підпис і дата написання автобіографії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2-MnWuk-Ve0
Зверніть увагу
Як написати автобіографію. Пишеться автобіографія від руки на аркуші паперу формату А4, можна оформити її на спеціальному бланку. Форма викладу - оповідна, від першої особи однини.
Корисна порада
Як правильно написати автобіографію. Автобіографія - це розповідь у вільній формі, де вчився, де працював і т.д. Автобіографія потрібна при працевлаштуванні, вступі ну навчання, службу, а також в Наприклад час служби в збройних силах, або проживання в іншій країні. Починається автобіографія з того, що Ви представляєтеся, пишете Ваше прізвище ім'я та по батькові, вказуєте рік народження, в якому місці були зареєстровані.