Як провести зустріч випускників за сценарієм. сценарії зустрічі випускників школи в кафе.

Вечір зустрічі випускників - прекрасний привід зібратися разом, розповісти один одному про свої справи і досягненнях, згадати цікаві історії. Щоб зустріч доставила задоволення всім учасникам, її необхідно добре організувати. Насамперед подумайте про сценарій.
Вам знадобиться
  • - сценарій;
  • - мультимедійна апаратура:
  • - шкільні фотографії;
  • - відеозапису:
  • - кілька концертних номерів;
  • - банкетний зал;
  • - радіомікрофон;
  • - квіти.
Інструкція
1
Домовтеся з однокласниками чи однокурсниками, де саме ви проведете зустріч. Як правило, школи і вузи організовують вечори для своїх колишніх випускників, але це необхідно уточнити заздалегідь. Можна спочатку зустрітися школі, а потім відправитися в кафе або ресторан. Але зал необхідно замовити заздалегідь, особливо якщо ви збираєтеся шкільної компанією. В основному вечора зустрічі випускників шкіл проходять в першу суботу лютого, і знайти в цей день вільне кафе може виявитися проблематичним.
2
Напишіть сценарій. Про частини свята, яка проходитиме в навчальному закладі, можете не турбуватися, якщо тільки ви не працюєте там організатором культурно-масових заходів. Подумайте про те, що буде в кафе. Навряд чи є сенс замовляти окремо концертну програму. Напевно серед ваших однокласників є самодіяльні артисти, які демонстрували свої творчі здібності ще в школі. Поговоріть з ними і дізнайтеся, хто який номер може показати. Складіть приблизний список.
3
Подивіться, якими матеріалами ви володієте. Якщо ваші однокласники живуть в основному в вашому ж місті, можна замовити відеофільм про них або зняти його самим. Зйомки можна зробити вдома, на роботі, на дачі, просто на вулиці. Нехай кожен з однокласників скаже кілька слів про себе і про своє життя. Можна зробити й інакше - запропонувати кожному розповісти, ким він хотів стати в дитинстві і ким став.
4
Підберіть фотографії. Відскануйте їх і зробіть презентацію. Спробуйте згадати моменти, коли були зроблені знімки. Згадайте смішні історії зі шкільного життя.
5
Вирішіть, чи будете ви запрошувати на свято в кафе улюблених викладачів. У сценарії необхідно передбачити момент, коли ви їх будете поздоровляти. Приготуйте квіти і домовтеся, хто буде їх вручати.
6
Складіть програму. Придумайте слова вітання. Вступна промова не повинна бути занадто довгою. Можна підібрати або скласти короткий вірш про школу. Почати можна і з пісні про школу. Заздалегідь продумайте декілька перших тостів. Визначте послідовність подій. Номери художньої самодіяльності повинні чергуватися з тостами. В учасників заходу має бути час поговорити. Напевно комусь захочеться і потанцювати. Навіть якщо ви берете готовий сценарій, адаптуйте його для вашого класу.
7
Підготуйте фонограму. Якщо ви наймаєте звукооператора, висловіть йому ваші побажання. На вечорі зустрічі в основному мають звучати твори, популярні в ваші шкільні роки. Але можна включити і декілька відповідних по настроению сучасних пісень і танців. Напишіть, в який момент яку музику необхідно ставити. Подумайте, як ви закінчите вечір. Найпоширеніший варіант - оголосити прощальний танець. Перед ним необхідно сказати теплі слова. Можна запропонувати зустрітися через рік або через п'ять, як у вас прийнято.
8
Навіть якщо у вас дуже хороша пам'ять, передрукуйте сценарій і вкладіть його в красиву папку. Навчіться говорити в радіомікрофон. Такі вечори зазвичай не обходяться без спиртного. Але якщо ви взялися його вести, вам доведеться робити це на тверезу голову і постійно тримати ситуацію під контролем.
Для вчорашніх випускників немає нічого довгоочікувані зустрічі з колишніми однокласниками. В будь-яку погоду вони поспішають до шкільного порогу. Як хочеться, щоб вечір зустрічі залишився в їх пам'яті надовго. А для цього треба написати цікавий сценарій.
Інструкція
1
Визначте основні завдання вашого заходу. Ви можете присвятити його минулорічним випускникам. а можете зробити ювілейний вечір: «Одного разу десять років по тому», «Ювілейні зустрічі», «Телеміст поколінь» .Точний схеми написання сценарію немає, але основні етапи виділити можно.- Відкриття. Привітання гостей. Виступ діректора.- Основна частина. Представлення гостей, виступ художньої самодіяльності, ігрові моменти.- Закриття. Напуття гостям. Екскурсія по школі.
2
Залежно від мети підберіть матеріал. Для цього складіть список гостей. Дізнайтеся, як склалася їхня доля після закінчення школи. Продумайте питання для інтерв'ю. Вони повинні бути коректними, точними, грамотно сформульованими. Бажано для цього підготувати учнів. Найцікавіші питання можна використовувати безпосередньо в сценаріі.Разищіте тих випускників, які виїхали з міста. Зауважте переписку. Якщо вони не зможуть приїхати на зустріч, можна оформити про них стінгазету. Вона стане в нагоді для оформлення залу.
3
Розбийте всіх гостей на групи. Цей поділ, звісно, умовне. Воно необхідне для того, щоб скомпонувати питання, визначити номери художньої самодеятельності.Деленіе може бути таким: - професії, пов'язані з транспортом, будівництвом, економікою; - Люди інтелектуальної праці; - по роках випуску; - випускники, батьки нинішніх учнів; - по увлеченіям.Вопроси можуть бути різного характеру. Вихователям дитячих садків та педагогам: «Чи змінилися діти за час вашої роботи? У чому вони стали краще, в чому гірше? »Будівельникам, архітекторам:« Старовинна мудрість говорить, що справжній чоловік повинен посадити дерево, побудувати будинок, виростити сина. У чому ви вже відбулися? »Лікарям, вченим:« Якби у вас була можливість винайти ліки, проти яких хвороб воно було б? »Питання можуть бути різними. Головне, щоб вони були оригінальними. Використовуйте для цього цитати, прислів'я, біографічні дані з життя великих людей.
4
Тепер подбайте про номерах художньої самодіяльності. Вони повинні бути різними за характером, але більше включайте веселих, видовищних, яскравих номерів. Використовуйте костюмовані мініатюри. Головне, щоб все було добре отрепетіровано.Еслі минулорічні випускники любили виступати на шкільній сцені, можна запропонувати їм заздалегідь підготувати якийсь цікавий номер.Можете використовувати нескладні ігри. Такі, щоб могли грати і люди старшого покоління. Ось одна з ніх.Ігра називається «А пам'ятаєте?». Ведучий кидає в руки гравцям м'яч і задає питання. Той, хто спіймав його, відповідає. Гра дуже забавная.А питання можуть бути такі. - На якому поверсі знаходився кабінет історії? - Чи бував ти «на килимі» у директора? - Яка зачіска була у класного керівника? - Ховав Чи щоденник від батьків? Випускники допомагають один одному згадати цікаві моменти шкільного біографії, що значно пожвавлює атмосферу.
5
Підготуйте сувеніри для гостей. Це можуть бути маленькі листівочки із зображенням шкільного дзвінка. Великою популярністю користуються маленькі золотаві та сріблясті дзвіночки. Можна використовувати падлюка хлопців, виконані на уроках праці (рамочка для фотографії зі шкільної тематикою, медальйон). Приготуйте заздалегідь Книгу відгуків. Нехай випускники залишать свої побажання.
6
Частини вашого сценарію з'єднайте одним героєм. Це може бути казковий персонаж. Він проведе гостей по сторінках вечора. Це можуть бути заблудлі в часі Ваня і Маша. Це можуть бути сучасні учні, які винайшли машину часу. Складіть слова, що зв'язують всі частини сценарію в один сюжет.
Корисна порада
Не забудьте написати об'явленія.Постарайтесь окремим випускникам послати особисті запрошення.