Як забронювати хороший номер у готелі.

Знайома ситуація - ви приїжджаєте до місця відпочинку і з розчаруванням виявляєте, що дорогий готель, який привабливо виглядав в рекламних буклетах турфірми, далеко не такий гарний насправді. І обслуговування залишає бажати кращого - але ж цього на фото не побачиш. Між тим, проявивши трохи ініціативи, ви можете знайти набагато кращий варіант.
Інструкція
1
Про рівень обслуговування в готелі прийнято судити по зоряної категорії, до якої він відноситься. Але такий поділ на категорії не завжди дає повне уявлення про готель. Якщо порівнювати чотиризіркові готелі на Кубі і у Франції, різниця в якості сервісу буде величезна. У деяких готелях свідомо занижується «зірковість», щоб знизити податковий тягар. Крім того, висока зоряна категорія може присуджуватися закладу за послуги, якими вам абсолютно не потрібні.
2
Розпитайте ваших знайомих і друзів про їх відпочинок. Можливо, вони порекомендують вам хороший готель. Їх відгуки найнадійніші, так як вони люди незацікавлені. Водночас врахуйте нюанси - те, що сподобалося молодій парі, може не підійти сімейству з маленькими дітьми або літня подружжю.
3
Визначтеся, чого ви чекаєте від вашого тимчасового житла. В Єгипті, де на території готелю ви будете проводити більшу частину часу, варто вибрати готель з великою зеленою територією і широким списком пропонованих послуг і розваг. А, наприклад, в Португалії цілком може підійти маленький, скромний сімейний готель, вдало розташований в історичному центрі Лісабона.
4
Плануйте відпочинок заздалегідь. По-перше, ближче до дати від'їзду вільних номерів в хороших готелях може вже не бути. По-друге, багато турфірми пропонують знижки на раннє бронювання. Часто туроператори спеціалізуються на певних напрямках - наприклад, Іспанії чи Туреччині. З'ясуйте, в якого агентства більше цікавлять вас пропозицій. Зробити це можна з реклами в газетах або шляхом обдзвону. Менеджери такої фірми напевно знають всі готелі не з чуток і зможуть дати вам слушну пораду. Краще користуватися послугами перевірених турагентств, які існують не один рік.
5
Користуйтеся досвідом інших туристів. Існує безліч сайтів, на яких люди пишуть свої відгуки про місця відпочинку. На основі цих даних формується рейтинги готелів. Ось деякі з таких ресурсів - http://tophotels.ru/, http://www.turpravda.com/, http://www.otzyv.ru/main.php. Орієнтуйтеся на готелі з великою кількістю відгуків і найбільшим рейтингом. Якщо про готель написані два коротких, беззмістовних розповіді в рожевих тонах, швидше за все, це справа рук адміністрації цього закладу.
6
Забронювавши номер самостійно через інтернет, ви можете заощадити пристойну суму. В результаті за ті ж гроші ви будете жити в готелі більш високого рівня. Для цього вам необхідна пластикова банківська карта системи Visa Classic або MasterCard. При бронюванні з карти звичайно списується вартість проживання в номері за одну добу або десять відсотків від повної суми до оплати. Ці гроші віднімаються при остаточному розрахунку і не повертаються в разі відмови від броні.
7
Оформити замовлення ви можете на сайтах http://www.booking.com/, http://ru.hotels.com/, http://www.pososhok.ru/hotels/або безпосередньо на сторінці вподобаного готелю. Також, оформляючи авіаквитки через інтернет, зверніть увагу на спецпропозиції готелів, які будуть доступні на сайті авіакомпанії. Починати самостійні подорожі краще зі спокійних європейських країн.