Як є гранат. чи можна їсти гранат з кісточками.

Грант це криниця корисних вітамінів і речовин. Він не тільки стимулює вироблення гемоглобіну, а й відмінно впливає на всю травну систему. Про чудодійну силу цього фрукта ходять легенди, деякі з них цілком виправдані.

Варто зауважити, що гранати бувають різних сортів, розмірів, забарвлення їх теж досить помітно варіюється. Проте практично всі фрукти, які потрапляють до нас, відрізняються своєю дорожнечею, тому вони не часті гості на наших столах. Багато питань ще викликано й тим, що гранат вельми складно є. Маса ягідок з кісточками всередині щільного панцира викликають масу питань. Як його правильно почистити, як його правильно їсти і як його правильно подавати до столу? Все це іноді ставить господинь перед складним вибором, купувати гранат чи ні.

Щоб є гранат, його потрібно зручно подати. Як виявилося, далеко не всі уявляють собі, як же правильно його очистити.

1. Візьміть гранат, ретельно його помийте і обсушіть.

2. Гострим ножем зріжте попки з обох кінців граната. Намагайтеся зрізати так, щоб не пошкодити ягоди.

3. Потім потрібно гострим ножем зробити не глибокий надріз. Це вимагає особливої майстерності, бо зачіпати ягоди не потрібно. Починайте розріз від краю однієї зі зрізаних верхівок і ведіть його по спіралі до іншої. Спіраль повинна замкнутися на протилежному зрізі.

4. Тепер візьміться за різні краї граната і розгорніть спіраль. Гранат розгорнеться в смужку, а ягідки будуть лежати акуратними пірамідками.

5. Виберіть ягідки на тарілку і так подавайте до столу. Так їх буде куди зручніше дістати і потім покласти собі не тарілку.

Суперечки на рахунок того, чи можна є гранат з кісточками чи ні, актуальні донині. Одні кажуть, що кісточки гранатів містять до 50% корисних речовин у всьому гранаті. Інші дотримуються думки, що це жорстка клітковина, і вона може викликати проблеми з переварюванням. Одним з найпростіших способів, є гранат, це вичавити сік і пити його. Тим, кому не лінь, пропонують, є гранат, випльовуючи кісточки. Однак за святковим столом, це буде не дуже доречно, тому продумайте нюанси заздалегідь.

Однозначно лише те, що гранати є потрібно і обов'язково. Слідкуйте за тим, щоб ваші діти їли гранати. Якщо йдеться про малюків, то давайте їм по сто грам соку граната. Тільки сік вичавіть самі, тому як консервований сік, може містити більшу кількість домішок. Будьте здорові і приємного апетиту.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iGbgk1o-lg
Гранат - це фрукт, який містить величезну кількість вітамінів і корисних речовин, що роблять широке вплив на різні сфери здоров'я людини. Тому періодично його необхідно включати в свій раціон. Перш ніж приступити до вживання граната, необхідно знати, як правильно його очистити.
Інструкція
1
На верхній частині граната зробіть невеликий надріз хрест-навхрест. Потім покладіть гранат в чашку з водою і, починаючи з розрізу, розділіть його на кілька частин. Акуратно звільніть всі зерна від шкірки. При цьому тримаєте гранат шкіркою вгору, щоб уникнути бризок. В воду можуть потрапити мембрани від фрукта, але так як зерна важче їх, вони залишаться на дні, а мембрани спливуть на поверхню води. Коли всі ягоди опиняться у воді, видалити мембрани за допомогою сита, злийте воду і приступайте до вживання зерен граната.
2
Якщо у вас немає можливості замочити гранат так, як описано вище, скористайтеся іншим способом. Для цього виріжте верхівку у граната по колу і те ж саме зробіть знизу. Потім, гострим ножем проведіть зверху донизу по виступаючих ребрах фрукта. Після цього фрукт легко розламається практично на однакові частини, які дуже легко брати і є.
3
З приводу того, як правильно їсти гранат: з кісточками або без них, однозначної відповіді немає. Припустимо і той, і той варіант. Тому вирішуйте самі. Кісточки граната дуже корисні для зниження тиску, а також для підтримки гормонального фону, особливо для жінок в період клімаксу.
4
Крім вживання граната в натуральному вигляді з нього можна приготувати гранатовий сік, який не менш корисний. Він чудово допомагає для зміцнення і підтримки імунної системи. Але не варто забувати про те, що гранатовий сік в чистому вигляді дуже концентрований і його не можна пити щодня. Тому краще розводити його водою або іншими натуральними соками.
Корисна порада
Щоб насолодитися справжнім смаком граната, необхідно правильно його вибрати. Пам'ятайте, що забарвлення цього фрукта не завжди характеризує ступінь його стиглості, так як вони бувають різних сортів. Тому якщо вам перед покупкою пропонують спробувати гранат на смак, не нехтуйте цим.