Як зробити запис у e-mail. Як зробити електронну адресу.

Старий і вірний спосіб обмінюватися інформацією за допомогою інтернету - це електронна пошта. Все, що вам необхідно - зробити запис, набрати потрібну адресу і натиснути кнопку «Відправити».
Інструкція
1
Сьогодні завести безкоштовну пошту простіше простого. Вам на вибір надані такі ресурси, наприклад, як: Яндекс, Google і Mail. Процес реєстрації на них такий же, як і на інших сайтах: ви заводите свій аккаунт і користуєтеся послугами ресурсу. Щоб відсилати електронні повідомлення, зайдіть в розділ «Пошта» з вашого облікового запису або з пошукової системи обраної компанії.
2
Відкриється сторінка пошти. За умовчанням це вікно вхідних повідомлень. Вище ви побачите посилання на додаткові канали ресурсу: фотографії, документи, карти та інше.
3
Для того щоб відправити комусь повідомлення, натисніть на посилання «Написати листа» (або просто «Написати»). Відкриється сторінка з декількома полями. В полі «Кому» вставте електронну адресу одержувача. Ви можете відправляти лист абсолютно на будь-яку адресу, незалежно від його належності до домену, хостингу або провайдеру. Якщо на ресурсі передбачена можливість відправляти копію, то вбийте потрібний e-mail в поле «Копія». Коли вам потрібно відправити повідомлення на кілька адрес, вводите їх в полі «Кому» через кому.
4
Далі вкажіть тему у відповідному рядку. Ви можете цього не робити, тоді за замовчуванням лист буде відзначено «Без теми». Нижче знаходиться велике поле, призначене для заповнення тексту повідомлення. В полі «Додати файли» («Прикріплені файли» і т. П.) Є кнопка «Обзор». Натисніть на неї, щоб вибрати файл і відправити його разом з листом. Дізнайтеся в розділі допомоги, чи є обмеження на розмір пересилається файлу. Коли повідомлення повністю заповнене, натисніть «Відправити».
5
Щоб відповісти на лист з папки «Вхідні», використовуйте той же алгоритм. Всі адреси, задіяні при роботі з електронною поштою зберігаються. Коли ви будете набирати адресу, система автоматично запропонує вам адреси зі списку. Якщо ви переглядаєте вхідний лист, нижче ви побачите поле для відповіді. Воно зазвичай названо «Відповісти на лист» («Швидка відповідь»). У цьому режимі ви можете відправити тільки текстове повідомлення.