Як підібрати машину на сайті.

Прогрес дав можливість скоротити процес вибору автомобіля. Інтернет дозволяє бажаючим знайти потрібне транспортний засіб деколи всього лише кількома кліками комп'ютерної мишки.
Інструкція
1
Визначте для себе, який автомобіль вам потрібний. В інтернеті безліч сайтів з оголошеннями про продаж машин. Вивчення кожного оголошення буде для вас не менш утомливо, ніж читання газетних оголошень. Задаючи чіткі критерії пошуку, можна прискорити цей процес в десятки разів.
2
Нові автомобілі шукайте на сайтах автодилерів. Машин, що були в експлуатації, продається набагато більше, тому й обсяг оголошень відповідний. Найчастіше такі оголошення розташовуються на сайтах авторинків, хоча чимало їх зустрічається і на різних безкоштовних дошках оголошень. Деякі автодилери, викуповуючи старі автомобілі, вивішують на своєму сайті оголошення про їх продаж. Такі оголошення на офіційних сайтах розташовуються в окремому розділі.
3
Ексклюзивну, рідкісну модель ви навряд чи купите відразу. Але це не проблема - замовте її. На офіційних сайтах дилерів є рубрики «Машини на замовлення».
4
Заповніть вікно пошуку транспорту. Воно створене на кожному сайті для вашої зручності і допомагає звузити коло пошуку. З безлічі наявних оголошень пошукова система розшукає і видасть вам тільки ті оголошення, яка відповідають внесеним параметрам. Тому продумайте параметри автомобіля і заповніть якомога більше полів в пошуковому вікні (марка, модель, рік випуску, тип палива та ін.). У цьому випадку перелік оголошень, знайдених системою, буде незрівнянно коротше, і вам не доведеться витрачати час, переглядаючи автомобілі, абсолютно вас не цікавлять.
5
Більшість полів пошукового вікна мають випадні списки. Це зроблено для максимальної зручності. При виборі вам не доведеться ламати голову, згадуючи назву або правильне написання. Просто знайдіть у списку те, що вам потрібно, - і клікніть мишкою. Але деякі поля (але їх не так вже й багато) доведеться заповнити вручну.
6
Сміливо користуйтеся розширеним пошуком, якщо полів у звичайному пошуковому вікні вам не достатньо. Наприклад, вам важлива кількість дверей в автомобілі, або наявність протиугінної системи, або певну кількість подушок безпеки. Користуючись розширенням, ви можете як звузити, так і розширити коло пошуку.
7
Не всі оголошення мають фотографії продаваних автомобілів. Якщо всі параметри техніки влаштовують, зателефонуйте і детально розпитайте про деталі. Але враховуйте, що вам все-одно доведеться поїхати і уважно вивчити майбутню покупку на місці, щоб не купувати «кота в мішку».