Як вгамувати зубний біль.

Кращим способом лікування зубного болю є візит до стоматолога. Однак це не завжди доступно або швидко досяжно. Позбавити ж себе від мук можна і за допомогою домашніх засобів. Їх вибір настільки різноманітний, що напевно знайдеться хоч одне-два із запропонованих нижче. Але не варто забувати, що вони служать для екстреного усунення болю і ефект від їх застосування тимчасовий.
Вам знадобиться
  • - аптечні анальгетики;
  • - свиняче сало, буряк;
  • - корінь подорожника, трава шавлії;
  • - спирт, ялицеве масло.
Інструкція
1
Щоб швидко усунути зубний біль, прийміть таблетку анальгетика. Вона принесе тимчасове полегшення, яке допоможе сконцентруватися на робочому процесі або повноцінно відпочити.
2
Якщо таблетки немає, а зубний біль нестерпна, використовуйте для її усунення всі можливі домашні засоби. Якесь обов'язково допоможе. Але не забувайте, що воно принесе нетривалий ефект знеболення. Остаточно ж вирішити проблему із зубами допоможе тільки візит до стоматолога.
3
Прикладіть скибочку просоленого свинячого сала між щокою і хворим зубом. Залиште на 15-20 хвилин. Повторюйте кілька разів на день при поновленні нападу болю. Таким же чином можете прикладати шматочок сирого буряка або вату, змочену смерековим маслом.
4
Спробуйте усунути зубний біль і за допомогою впливу на біоточкі. Затисніть прищіпкою мочку вуха, розташованого з боку проблемного зуба. У міру стихання болю зніміть її і повторіть цю маніпуляцію тільки в міру потреби.
5
Скористайтеся відварами трав. Заваріть шавлія і в теплому вигляді застосовуйте його для полоскання рота. Причому затримуйте його саме в місці хворого зуба.
6
Вкладіть в вухо з боку хворого зуба корінець подорожника. Залиште на 30-60 хвилин. Зазвичай цього часу достатньо, щоб біль поступово стихла. Якщо домашня аптечка не багата цим засобом, замініть його спиртом або одеколоном. Змочіть в ньому вату, вкладіть у вухо і ляжте на нього.
7
В якості природного знеболюючого способу спробуйте присідання на 2-х ногах. В деяких випадках це допомагає усунути зубний біль швидше таблетки анальгетика.
Корисна порада
Будь-які домашні засоби для усунення зубного болю можна поєднувати або використовувати тільки одне. Але щоб в майбутньому в самий невідповідний момент біль не виникла знову, краще звернутися до лікаря.