Як вилікувати бронхіт у дітей. Як вилічіла бронхи умаленькіх дітей.

Запалення трахеї або бронхів викликає гострий чи хронічний бронхіт. Найчастіше у малюків процес розвивається після перенесених простудних або вірусних інфекцій. Самостійне лікування бронхіту неприпустимо. Терапію повинен призначати лікар-педіатр після ретельного медичного обстеження.
Вам знадобиться
  • - небулайзер;
  • - інгалятор;
  • - мінеральна лужна вода;
  • - сольовий розчин;
  • - ромашка;
  • - календула;
  • - масло евкаліпта;
  • - спирт;
  • - гірчичники;
  • - скипидарна мазь .
Інструкція
1
Першими симптомами бронхіту у дитини є: сильний сухий кашель, млявість, слабкість. Температура тіла може бути підвищена або знижена. Малюка може турбувати сильна задишка, навіть без фонендоскопа прослуховуються сухі свистячі хрипи.
2
Перше, що повинні зробити батьки - подзвонити в поліклініку і викликати дільничного педіатра додому. Якщо бронхіт почався пізно ввечері, температура тіла у малюка вище 38 градусів, турбує дуже сильна задишка, чекати до ранку не потрібно. Негайно викличте швидку медичну допомогу, дитину госпіталізують.
3
В якості основної терапії для лікування бронхіту призначають протизапальні, антибактеріальні і відхаркувальні засоби. Щоб лікар зміг призначити антибіотики, дитині зроблять аналіз харкотиння для виявлення збудників, що викликали запальний процес бронхів або трахеї. Батьки повинні пам'ятати, що безконтрольний прийом антибактеріальних засобів створює небезпеку для здоров'я малюка.
4
В якості додаткового лікування можна використовувати відволікаючі компреси. Наприклад, змочити бавовняну тканину спиртом, прикласти до грудей дитину, накрити целофаном і обернути вовняною тканиною. Також можна ставити гірчичники, змащувати груди скипидарною маззю. Всі компреси необхідно узгодити з лікуючим лікарем. Їх використання допустимо тільки при нормальній температурі тіла.
5
При сильній отдишке з трудноотделяемой мокротою лікар призначить інгаляції, які можна робити в умовах поліклініки або вдома за допомогою інгалятора або небулайзера. Для інгаляції використовується лужна мінеральна вода, слабкі сольові розчини, настій ромашки аптечної, календули або евкаліптова олія, розведене у воді. Масляний розчин можна заливати тільки в інгалятор. Для небулайзера даний спосіб інгаляції не підходить.
6
Недолікований гострий бронхіт може перейти в хронічну форму, що нерідко призводить до бронхіальної астми або астматичним компонентом, тому батьки зобов'язані беззаперечно виконувати всі рекомендації педіатра і докласти всіх зусиль, щоб дитина повністю вилікувався.
Зверніть увагу
Але, не поспішайте ставити діагноз самостійно! При перших нездужання звертайтеся до лікаря. У більшості випадків лікар підтвердить діагноз бронхіту і випише вам рецепт на вітаміни та інші ліки. Однак, щоб ефективніше і швидше вилікувати у дитини бронхіт, ви можете внести свою лепту. І так, бронхіт - як вилікувати у дитини - тут почати необхідно з лікування кашлю і лікувати доти, поки він не пройде.
Корисна порада
Хронічний бронхіт у дітей - поширене захворювання, яке визначається запальним ураженням бронхів. Протікає бронхіт з повторним загостренням. Бронхіт у дітей до року рідко виникає як самостійне захворювання. Лікування бронхіту у грудних дітей є досить серйозним питанням. Як вилікувати бронхіт у дитини вирішує тільки дитячий лікар. Він буде давати рекомендації в залежності від того, як протікає хвороба.