Як встановити для відеокарти драйвери.

В сучасних персональних і мобільних комп'ютерах можна зустріти найрізноманітніші відеоадаптери. Це можуть бути дискретні пристрої декількох фірм або інтегровані чіпи, що працюють за рахунок центрального процесора.
Іноді буває досить складно підібрати драйвери до використовуваної відеокарти. При установки програмного забезпечення для певних ноутбуків необхідно враховувати той факт, що спочатку слід оновити драйвери центрального процесора. В іншому випадку ви не зможете забезпечити стабільну роботу відеоадаптера.Воізбежаніе можливих проблем використовуйте універсальну програму оновлення драйверів. Існують спеціальні додатки, що містять драйвери до багатьох популярних пристроїв, включаючи відеокарти та інтегровані чіпи. Завантажте з сайту www.samlab.ws/soft/samdrivers програму під назвою Sam Drivers. Для цього краще використовувати доступний torrent-клієнт. Такий підхід позбавить вас від виникнення збоїв при завантаженні файлів. Після завершення завантаження образу диска з файлами встановіть програму Daemon Tools Lite.С допомогою зазначеної утиліти відкрийте вміст образу. Знайдіть файл-додаток з назвою dia-drv і запустіть його. Почекайте деякий час, поки програма Sam Drivers виконає аналіз обладнання, підключеного до вашого персонального комп'ютера. Виберіть вкладку «Доступне оновлення» після запуску головного робочого меню програми. Встановіть галочки навпроти пунктів, пов'язаних з відеоадаптер. Якщо ви налаштовуєте ноутбук, обов'язково поновіть драйвери для центрального процесора і чіпсета. Зазвичай дані файли розташовані в категорії Chipset. Тепер натисніть кнопку «Виконати завдання». У розгорнулося вікні вкажіть режим «Звичайна установка». Дозвольте додатком виконати необхідні операції. Натисніть кнопку «Перезавантажити зараз» після завершення роботи програми Sam Drivers.После перезавантаження комп'ютера або ноутбука відкрийте програму управління видеоадаптером. Налаштуйте устаткування, вибравши відповідні параметри.
При установці в комп'ютер нової відеокарти часто доводиться стикатися з ситуацією, коли стандартні драйвера Windows не дозволяють їй правильно працювати. В кращому випадку на моніторі красується 256-кольорова картинка з дозволом екрану 640 на 480 точок. На жаль, виправлення ситуації потребують часу. Але, на щастя, виходу з цього становища як мінімум три!
Вам знадобиться
  • CD/DVD-привід, вихід в Інтернет, вміння шукати програми в мережі
Інструкція
1
Найпростіший спосіб встановлювати драйвери відеокарти - це скопіювати його з компакт-диска від виробника, який поставляється в коробці з відеокартою. Але, як показує практика, звичайна маніпуляція «копіювати-вставити» не завжди здатна вирішити нашу проблему. Тому чинимо інакше. Заходимо в Панель управління, вибираємо Установка устаткування і запускаємо пошук. Коли система виявить нашу відеокарту, вона спитає, чи додається до неї диск з драйверами. За допомогою кнопки «Огляд» вказуємо шлях до папки на компакт-диску, що містить інформацію про пристрій. Найчастіше це файл з дозволом * .inf. Тиснемо "ОК". Після копіювання файлів перезавантажуємо комп'ютер.
2
Якщо перший варіант не допоміг, шукаємо на компакт-диску програму автоматичної установки драйверів. Зазвичай вона самостійно завантажується при установці диска в привід, якщо в приводу не відключена опція «Автозапуск». Слідуємо інструкції програми, додаткових дій від користувача не потрібно. Після установки знову перезавантажуємо систему.
3
Описані способи працюють, якщо у вас є компакт-диск від виробника відеокарти. А що робити, якщо такого диска немає? Адже багато хто купує б/у комплектуючі з рук і по оголошеннях. В цьому випадку знайти підходящі драйвера доведеться самим. Шукаємо офіційний сайт виробника відеокарти. Заходимо в розділ «Завантаження/Download» та зі списку пристроїв вибираємо нашу модель відеокарти. Після цього отримуємо посилання на скачування і завантажуємо програму до себе на комп'ютер. Запускаємо програму і слідуємо її інструкцій. Програма встановить необхідні драйвери відеокарти самостійно. Після закінчення її роботи також потрібно перезавантаження.
4
Якщо з якихось причин встановити драйвери з сайту виробника не вдалося, скористаємося іншим способом. Існують спеціальні комп'ютерні програми, які аналізують встановлене обладнання і по своїх базах в Інтернеті шукають найбільш свіжі драйвери для кожного окремого пристрою. Це такі програми, як Driver Genius Professional, Driver Checker і їм подібні. Завантажуємо і встановлюємо будь-яку з даних програм. Дозволяємо провести перевірку встановлених пристроїв. Програма покаже перелік обладнання, на яке є оновлені драйвера. Вибираємо нашу відеокарту, а при бажанні і інші пристрої, і даємо програмі команду на установку або оновлення драйверів. Після чого, звичайно ж, перезавантажуємо компьютер.Надеемся, наші поради допоможуть вам насолоджуватися усіма можливостями вашої відеокарти, навіть якщо ви придбали її з рук і зовсім не нову.