Як організувати самостійне вивчення англійської мови.

Якщо ви твердо вирішили вивчити англійську, але на курси з вивчення іноземної мови зовсім немає часу, займіться вивченням самостійно. Це зовсім не так складно, як прийнято вважати. При правильній добірці матеріалів і завзятості розуміти і стерпно спілкуватися мовою Шекспіра і Маргарет Тетчер ви зможете вже через кілька місяців.
Інструкція
1
Придбайте хороший самовчитель з англійської мови. Перегляньте декілька перших уроків. Зверніть увагу на наступні пункти: - чи подобається вам стиль викладу; - чи все вам зрозуміло в написаному; - чи багато вправ в самовчителі; - додаються чи аудіоуроки до учебніку.Тонкіе книжки без вправ і з галасливими обкладинками, що обіцяють навчити вас мови за пару тижнів, відкладайте в сторону. Навіть при повному зануренні в мовне середовище, потрібно досить багато часу, щоб навчитися говорити, читати і сприймати на слух чужу мову.
2
Знайдіть фільми англійською мовою в інтернеті або купіть відеозапису. За фільмами дуже ефективно вивчати іноземну мову. По-перше, ви будете слухати експресивну мова носія мови з правильними інтонацією і вимовою. По-друге, ви завжди зможете зупинити фільм, записати незнайоме слово або фразу, і прослухати важке місце ще раз. По-третє, ви долучитеся до культури країни, чия мова вивчаєте.
3
Складіть плани на кожен день, на тиждень і більш загальний на місяць. В кінці кожного періоду позначте ті завдання, які вам потрібно обов'язково виконати. Наприклад, пройти два уроки по самовчителю, вивчити 50 нових слів на тему «похід по магазинах», переглянути один художній фільм англійською. Завдання повинні бути реальними. Якщо ви раз за разом не будете виконувати заплановане, ви швидко розчаруєтеся і в своїх силах, і в здібностях до мови.
4
Приєднуйтеся до клубу однодумців. Необов'язково для цього витрачати час на поїздку в інший кінець міста. Є безліч форумів та спільнот, де люди спілкуються онлайн, допомагають один одному з вивченням англійської, дають потрібні посилання та контакти.
5
Познайомтеся з носіями англійської мови. Це можна зробити за допомогою інтернету або відправившись в самостійне закордонну подорож. Адже тільки спілкуючись з людиною, для якої англійська - рідна, можна оцінити свій рівень знань цієї мови.