Як забронювати будинок в горах.

Відпочинок в горах в орендованому будинку - затребувана послуга. Тому чимало таких пропозицій представлені на гірських курортах Росії, ближнього і далекого зарубіжжя. Бронювати будинок в горах на будь-якому курорті найкраще заздалегідь (а на високий сезон або Новий рік за кілька місяців) за допомогою інтернету.
Вам знадобиться
  • - банківська карта (не у всіх випадках);
  • - гроші для передоплати (від однієї доби до повної вартості розміщення - можуть і не турбуватися);
  • - паспортні дані ( не у всіх випадках).
Інструкція
1
Оберіть найбільш цікаві вам країну, регіон і конкретний курорт, де ви хотіли б відпочити. Вивчіть ситуацію за обраним напрямом: які ціни, що за ці гроші пропонується, що можна подивитися в околицях, як відгукуються про місцевість туристи.
2
Визначте набір вимог: потрібен вам невеликий будиночок або вілла для величезної компанії, що обов'язково з побутової техніки, чи бажано наявність лазні або сауни, наскільки допустима віддаленість від цивілізації і чи важливо повідомлення з нею громадським транспортом. Які у вас вимоги до інфраструктури, яке допустимо відстань до підйомників, якщо їдете кататися на лижах чи сноуборді взимку, і ін. Зіставте вимоги з цінами. При необхідності виберіть більш дешевий курорт, де можна отримати більший набір послуг за меншу ціну, але при цьому доведеться поступитися чимось іншим.
3
Виходьте на зв'язок з власниками вподобаних варіантів або посередниками: уточнюйте наявність місць, ціни на період, що цікавить, наявність альтернатив, якщо обраний вами варіант зайнятий. Для зв'язку використовуйте форму онлайн-бронювання при її наявності або альтернативні варіанти зв'язку: телефон, електронну пошту, програми миттєвого обміну повідомленнями.
4
Внесіть часткову або повну передоплату, якщо про все домовилися з господарями або отримали миттєве підтвердження наявності місць і актуальною ціни онлайн. При моментальному онлайн-бронюванні для цього потрібно банківська карта. В інших випадках обговорюйте доступні варіанти перерахування грошей з власником об'єкта або його представниками і вибирайте найбільш зручний.
5
Дочекайтеся підтвердження бронювання. Найчастіше воно надходить на вашу електронну адресу. Зафіксуйте при необхідності ідентифікатор своєї броні, наприклад номер, або роздрукуйте присланий ваучер. Цей документ може знадобитися на місці при вселенні в заброньований вами будинок.
6
Зв'яжіться при необхідності з власником об'єкта або посередником і попросіть його передати вам підтвердження бронювання, відповідне вимогам консульства країни, де ви будете оформляти візу. Вимоги попередньо дізнайтеся в консульстві. Найчастіше достатньо факсу, але може бути обов'язковий і оригінал документа, який вам в цьому випадку повинні будуть надіслати поштою або передати через службу кур'єрської доставки (оплата, як правило, за ваш рахунок).