Як купити б/у авто. Як купити б у автомобіль Які документи.

Купівля автомобіля - завжди приємна справа. Але якщо ви купуєте стару машину, варто звернути увагу на кілька важливих аспектів. Щоб надалі придбання не доставляло багато клопоту.
Інструкція
1
Існує декілька способів знайти старий автомобіль. Відвідайте автосалон, де продають машини з пробігом. Якщо ви знайшли підходящий варіант, можете оформити придбання в цей же день. У даних салонах всі виставлені на продаж авто вже зняті з обліку та перевірені по базі ГИБДД. Крім того, вам запропонують тут же оформити страховку. У вас на руках будуть всі необхідні документи, які потрібно надати в ГИБДД.
2
Існують автосалони, в яких при покупці вам видадуть висновок про технічний стан автомобіля. Воно робиться працівниками технічного центру. Ціна такої машини стане трохи дорожче. Але зате ви будете мати деякі гарантії. У разі якщо при експлуатації виявляться будь-які недоліки, ви зможете пред'явити претензію.
3
Придбати авто можна і на авторинку. В цьому випадку будьте гранично уважні. Вбрання транспортний засіб пробийте по базі автомобілів оголошених в розшук. Найкраще знімайте машину з обліку в присутності попереднього власника. Ви зможете точно переконатися, що все в порядку.
4
Попросіть розбирається в автомобілях людини піти з вами вибирати авто. Професіонал допоможе оглянути транспортний засіб на предмет будь-яких вад і неполадок, порадить зробити правильний вибір. Попросіть продавця зробити пробний виїзд. Це допоможе визначити стан підвіски.
5
Якщо стан машини викликає у вас деякі сумніви, попросіть продавця пройти технічний огляд на спеціальному обладнанні за ваш рахунок. До речі, власник має право вам в цьому відмовити. В цьому випадку кращим виходом буде пошукати інший варіант.
Корисна порада
Купуючи машину у приватної особи, поторгуйтесь. Запропонуйте ціну, яка трохи нижче, посилаючись на деякі недоліки.