Як встановити драйвер для принтера HP.

Певні периферійні пристрої працюють тільки під управлінням спеціального програмного забезпечення. У даному випадку мова йде не тільки про багатофункціональних пристроях, а й про принтерах.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для налаштування принтера фірми Helwett Packard використовуйте програмне забезпечення, надане розробниками цього обладнання. Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завантаження операційної системи.
2
Підключіть принтер до ПК. Дочекайтеся завершення ініціалізації нового пристрою. Запустіть інтернет-браузер. Відвідайте офіційний російськомовний сайт компанії. Після прогрузкі головної сторінки перейдіть за посиланням «Підтримка та драйвери».
3
Клацніть по іконці з назвою «Драйвери та ПЗ». Заповніть форму пошуку, ввівши в неї точне найменування моделі використовуваного друкованого пристрою. Натисніть кнопку «Знайти» і дочекайтеся відкриття списку рекомендованих програм.
4
Оберіть мовну версію програми і вкажіть тип операційної системи. Вивчіть поданий список додатків. Виберіть відповідну програму і натисніть кнопку «Завантажити».
5
Після завершення завантаження файлу запустіть його. Виконайте інсталяцію програмного забезпечення, дотримуючись рекомендацій, представленим в покроковому меню. Перезавантажте комп'ютер.
6
Якщо після виконання зазначених процедур принтер і раніше недоступний для роботи, самостійно додайте обладнання. Відкрийте меню «Пуск». Клацніть по пункту «Пристрої та принтери».
7
Клацніть по іконці друкарського пристрою правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Використовувати за замовчуванням». Тепер відкрийте властивості цього обладнання і перейдіть і переконайтеся в тому, що всі драйвери встановлені вірно.
8
Запустіть будь-який текстовий редактор. Наберіть довільний текст. Переконайтеся в тому, що в принтері присутній папір. Натисніть клавіші Ctrl і P. Переконайтеся в працездатності друкованого пристрою.
9
Оновлення драйверів через меню «Диспетчер пристроїв», якщо описаний метод не допоміг у налаштуванні принтера. В даному випадку вам слід вказати каталог, в який ви завантажили файли з сайту компанії HP.
Процес установки принтера до комп'ютера починається з приєднання принтера до комп'ютера за допомогою кабелю. Після цього потрібно почати процес установки, запустивши файл драйвера. Якщо він знаходиться на компакт-диску, установка почнеться автоматично. Якщо файл драйвера викачаний з інтернету, його слід запустити вручну.
Чи доводилося вам уже підключати принтер до комп'ютера? Якщо так, то ви вже знаєте, що ця операція може супроводжуватися деякими складнощами. Що потрібно для успішної установки принтера?

Що таке установка принтера

Щоб встановити принтер, його потрібно підключити до комп'ютера за допомогою кабелю. Переважна більшість моделей сучасних принтерів, призначених для побутового використання, підключаються до комп'ютера кабелем USB.Подключенія за допомогою кабелю недостатньо. Щоб комп'ютер розпізнав принтер і зміг з ним взаємодіяти, потрібно встановити драйвер принтера. Драйвер - це спеціальне програмне забезпечення, яке випускається виробником принтера.

Де знайти драйвер

Виробники зазвичай комплектують принтери потрібними для їх роботи драйверами та іншим програмним забезпеченням. У комплекті поставки принтера найчастіше знаходиться компакт-диск. При підключенні принтера цей диск потрібно вставити в дисковод комп'ютера і запустити процес установки, слідуючи з'являються на екрані комп'ютера підказкам. Зазвичай установка запускається в автоматичному режимі, після того як диск вставлений в дісковод.Ряд виробників записує драйвери не на компакт-диск, а на спеціальний накопичувач, розташований в корпусі принтера. У цьому випадку користувачеві потрібно тільки під'єднати принтер до комп'ютера кабелем. Після включення принтера установка відбудеться в автоматичному режимі.

Якщо драйвера немає

Як підключити принтер, якщо драйвера немає в наявності? Така ситуація може виникнути, якщо диск був загублений. Крім того, драйвер може застаріти і не працювати з новими версіями операційної сістеми.В інтернеті є велика кількість сайтів, які пропонують завантажити різні програми і драйверів для всіляких пристроїв, включаючи принтери. Користуватися послугами таких сайтів може бути небезпечно - під виглядом драйверів там можуть знаходитися шкідливі програми, що містять віруси.Еслі ви вирішили ризикнути і викачати драйвер для принтера з такого сайту, варто проявити обережність. Важливо мати надійний антивірус з актуальними базами. Він попередить, якщо сайт вважається небезпечним. Скачаний файл обов'язково потрібно перевірити на наявність вірусов.Есть більш безпечний і надійний спосіб знайти драйвер для принтера. Більшість виробників викладають драйвери для пристроїв, що випускаються на своїх інтернет-сайтах. Досить знайти потрібну модель в списку у відповідному розділі сайта.На сайті виробника зазвичай знаходяться драйвери для різних версій операційних систем. Якщо драйвер, що йшов в комплекті з принтером при продажу, застарів, оновлена версія може бути знайдена саме там.Как запустити установку завантаженого з інтернету драйвера? Подвійне клацання лівою клавішею миші на цьому файлі запустить автоматичний процес установки. Все що вам потрібно - слідувати з'являтимуться підказкам і вчасно натискати «Далі». Отже, для установки принтера вам знадобиться кабель і драйвер. Підключіть принтер до комп'ютера кабелем і запустіть процес установки драйвера. Після декількох хвилин очікування принтер буде готовий до роботи.