Як встановити звукові драйвери.

Звукові карти діляться на три основні категорії. Це можуть бути чіпи, інтегровані в материнську плату, внутрішні PCI-пристрої і елементи, які підключаються до портів USB комп'ютера. Робота всіх трьох типів звукових плат забезпечується наявністю драйверів.
Вам знадобиться
  • Sam Drivers.
Інструкція
1
Файли драйверів необхідні для вірної інтерпретації команд, що надходять до пристрою від центрального процесора. При установці драйверів важливо вибрати саме ту їхню версію, яка підходить до даної моделі звукової плати. Якщо ви не бажаєте витрачати час на самостійний пошук програм, скористайтеся додатком Sam Drivers.
2
Відвідайте сайт samlab.ws/soft/samdrivers, дочекайтеся прогрузкі сторінки і натисніть кнопку «Завантажити». Виберіть тип завантаження з torrent-трекера. Скачайте файл з розширенням .torrent і запустіть його. Вся бібліотека драйверів займає досить багато місця. Для прискорення процесу виконайте завантаження тільки важливих комплектів.
3
Після відкриття програми uTorrent натисніть кнопку «Розгорнути» і зніміть галочки з усіх каталогів, доступних для завантаження. Послідовно відкрийте всі папку і виділіть галочками тільки ті пункти, які містять у назві слово sound.
4
Дочекайтеся завершення завантаження програми Sam Drivers і запустіть її, вибравши файл dia-drv.exe. Зачекайте, поки додаток надасть вам список драйверів для звукової плати, що підходять до використовуваному влаштуванню.
5
Виділіть галочками ті комплекти, які рекомендовані до установки. Натисніть кнопку «Виконати завдання для виділених пакетів». Перейдіть до автоматичного режиму установки. Після завершення роботи програми перезавантажте комп'ютер.
6
Для настройки зовнішньої звукової плати використовуйте програмне забезпечення, що постачається в комплекті з цим пристроєм. Вставте інсталяційний диск у привід і підключіть плату до порту USB.
7
Виконайте установку програми з накопичувача. Оновіть список устаткування в меню «Диспетчер пристроїв» і переконайтеся в тому, що звукова плата працює стабільно.