Як робити фото з рецептами.

З популяризацією блогінгу багато користувачів інтернету захопилися веденням власних тематичних журналів. Зокрема, тема кулінарії вельми популярна в інтернет-спільнотах. Разом з рецептами, за якими були зроблені страви, прийнято викладати і їх фото. Але для того, щоб вони вийшли вдалими, потрібно використовувати певні підходи.
Вам знадобиться
  • - фотоапарат;
  • - посуд;
  • - приготовану страву;
  • - освітлювальні лампи.
Інструкція
1
Підготуйте якісний фон, на якому зняте вами блюдо буде виглядати максимально естетично. Краще використовувати світлі поверхні, наприклад, білу скатертину. Це сприятиме фокусуванні уваги глядача на предметі зйомки.
2
Оберіть якісну гарний посуд, найбільш підходящу до типу страви, яке передбачається фотографувати. Так, салати вигідно виглядають на плоских білих тарілках з мінімальним орнаментом або без нього. Не варто вибирати дуже глибокий посуд і для супів. А морозиво можна поміщати в невеликі прозорі вазочки.
3
Заздалегідь виберіть схему освітлення місця зйомки і підготуйте відповідну апаратуру. Якщо професійного обладнання немає, скористайтеся галогенними або люмінесцентними лампами. Комбінуйте розсіяний і спрямований світло для створення якісних знімків.
4
Красиво оформіть блюдо при приміщенні його в посуд. Використовуйте інгредієнти, що входять до його складу. Наприклад, залиште кілька цілих оливок або ягід, щоб прикрасити ними блюдо зверху. У посуд з супами або дрібно порізаними салатами варто покласти кілька гілочок свіжої зелені.
5
Зробіть фото для оформлення рецепта. Посуд зі стравою помістіть на приготоване місце. Включіть освітлення. Налаштуйте камеру і починайте фотографувати. Вибирайте різні ракурси. У процесі зйомки, якщо це можливо, стабілізуйте фотоапарат, встановлюючи його на тринозі.
Зверніть увагу
Уникайте фотографування своїх кулінарних витворів зверху. Крім того, що це - найменш вдалий ракурс, ви можете пошкодити об'єктив камери парою, що виходить від гарячих страв. Рагу і салати, компоненти яких порізані досить дрібно, краще фотографувати максимально крупно, під кутом 45 °.
Корисна порада
Фотографуйте страви відразу після того, як вони приготовлені. У цьому стані вони зазвичай виглядають найбільш ефектно. Завжди робіть побільше фотографій з різних ракурсів - потім можна вибрати найбільш вдалі.