Як змінити раціон, якщо не їсти суп.

Суп є одним з найважливіших страв у раціоні людини і цінується за те, що є джерелом вітамінів, мікроелементів, клітковини і інших корисних речовин. Перша страва - це їжа, яка насичує організм додатковою рідиною. Є люди, які не люблять супи. У цьому випадку раціон необхідно коригувати, щоб він був збалансований.
Інструкція
1
Одним зі складових супів є овочі та зелень - це капуста, картопля, морква, помідори, цибуля, часник, кріп, петрушка, базилік та ін. Щоб замінити суп, необхідно додати в раціон страви з цих продуктів. Бажано, якщо це будуть свіжі овочі, приготовані на пару або тушковані. У них в цьому випадку залишається велика кількість мінералів, вітамінів і клітковини.
2
У середньому рекомендується споживати 1,5-2 літри рідини щодня. У супі її досить багато. Але якщо ви не їсте перший, компенсувати рідину можна іншими продуктами. Замініть суп на їжу, що містить велику кількість води, наприклад, свіжі огірки, помідори, кавуни, яблука, груші і т.п. Дуже корисно буде об'єднати ці овочі і фрукти в легкий салат.
3
Обов'язково пийте багато чистої води, але не поєднуйте її з прийомом їжі. Тобто воду не варто пити протягом години після їжі і за годину до неї. Але іноді люди воліють замінювати воду чаєм або кавою. У цьому випадку не все перераховане є корисною рідиною. Щоб організм наситити вологою, крім води пийте зелений чай, морси, компоти, відвари з трав, наприклад, шипшини, ромашки. Постарайтеся якомога менше споживати міцний чорний чай і каву.
4
Одними з головних компонентів супів є: риба, м'ясо або продукти з них. Це джерела білка для любителів супів. Щоб замінити в раціоні перші страви, необхідно обов'язково включити в харчування рибу, м'ясо, відварні, запечені або приготовані на пару.
5
Часто в супи додають крупи: перлову, рис, пшоно, вівсяну, кукурудзяну. А також бобові: сочевиця, горох, квасоля. У разі відмови від першої страви не забувайте їх з'їдати не менше однієї порції в день, так як вони є джерелом вуглеводів, білків і клітковини.
6
Звичайно, супи краще в раціоні не замінювати, так як вони відіграють важливу роль у харчуванні. Але в разі відмови від першого дотримуйтесь вищевикладений раціон, щоб не було збоїв в організмі.