Як покласти плитку на дерев'яну підлогу. Як класти лаги на балконі уздовж або поперек.

Технологія сучасного ремонту все частіше перед вважає використання в якості підлогового покриття керамічної плитки. Особливо це характерно для таких господарських приміщень, як ванна, кухня або коридор. Плитка для підлоги дуже зручна в експлуатації, легко миється, не вимагає особливого догляду. Головна складність полягає лише в тому, що при ремонті в старих будинках плитку доводиться класти на вже наявний дерев'яна підлога і це створює певні проблеми.
Вам знадобиться
  • плитка для підлоги, цементний розчин, обценьки, шуруповерт, будівельна мастика або бустилат
Інструкція
1
Перед тим як покласти плитку на дерев'яну підлогу, його потрібно правильно підготувати. Щоб керамічна плитка добре і довго служила, вона повинна бути покладена тільки на міцну, абсолютно рівну поверхню. Тому дерев'яне покриття повинне бути добре закріплено. Якщо підлога десь «гуляє» чи скрипить, простіше його повністю зняти до кам'яного підстави, зробити нову бетонну стяжку і вже тільки потім укладати плитку.
2
Якщо ж дерев'яна підлога в досить хорошому стані, його можна залишити як є, після невеликої підготовки. Починати доведеться з повного видалення фарби та лаку з дерев'яного покриття. Для цього можна застосовувати механічний або тепловий спосіб обробки.
3
Після зняття верхнього шару, перевіряють стан основи підлоги - чорнового статі, зазвичай складається з дощок, і лагов, які служать їх основою. Якщо помітних проблем з ними не виявлено, в чорновому підлозі закладають герметиком всі щілини.
4
Після підготовки підстави на нього накладають малярську сітку, яка обробляється особливої ґрунтовкою, і ретельно просушують. Коли загрунтована основа повністю просохне, можна приступати до укладання плитки.
5
Укладати напольную плитку практичніше всього на цементний розчин, змішаний з будівельною мастикою або Бустілат. Це забезпечить більш міцне склеювання плитки з поверхнею. Така підлога прослужить довше і буде більш стійкий до руйнування. Керамічну плитку викладають рівними рядами відповідно до малюнком. При цьому необхідно залишати невеликі зазори - шви між окремими плитками, які згодом затираються спеціальної затіркою. Надлишки розчину, що клеїть та затирання видаляють вологою ганчіркою до моменту їх висихання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P-T6EDjSLeY