Як перевірити травневий мед на якість.

В народі травневий мед називається «першим медом». Адже бджоли збирають його з перших, квітучих саме в травні, дерев і рослин. Цей продукт користується у людей найбільшою популярністю, адже він багатий фруктозою, яка дозволяє травневого меду, порівняно з іншими сортами, швидше засвоюватися організмом. У зв'язку з підвищеним інтересом людей до цього продукту деякі недобросовісні продавці видають за нього мед інших сортів. Тому перед покупкою дуже важливо перевірити травневий мед на якість.
Вам знадобиться
  • - ваги;
  • - газета;
  • - хлібний м'якуш;
  • - оцтова кислота;
  • - йод.
Інструкція
1
Свіжий травневий мед являє собою світлий із зеленуватим відтінком сироп. І тільки після його дозрівання, на яке, як правило, йде 3-5 місяців, травневий мед набуває неповторний ментоловий аромат і охолоджуючий смак.
2
Обов'язково перевірте травневий мед на густоту. Зачерпніть продукт столовою ложкою і, тримаючи її горизонтально, обертальними рухами намотуйте на неї мед. В результаті ложка повинна виявитися обгорнута ім. Перестаньте обертати ложку. Якщо травневий мед якісний, він буде ліниво стікати з неї безперервним струменем, не зливаючись з медом у банку, утворюючи на поверхні гірку.
3
Багато компонентів травневого меду кілька важче води, тому перевірити якість продукту ви можете, порівнявши його вагу і об'єм. В ідеалі один літр травневого меду повинен важити не менше 1,4 кг.
4
Капните трохи меду на газету. Якщо ви помітили, що крапля розтеклася по поверхні, а папір навколо неї намокла, в складі продукту міститься велика кількість води.
5
Опустіть в мед хлібний м'якуш. Якщо він не намокне або стане навіть більш твердим, ніж був, перед вами якісний травневий мед.
6
Уважно придивіться до поверхні меду. Слабкий рух спливаючих бульбашок говорить про те, що продукт заграв. Спиртової присмак меду і його кислуватий запах також вказують на бродіння продукту.
7
Для того щоб покупець не помітив ознак ненатуральності продукту, деякі недобросовісні продавці меду додають в нього різні речовини.
8
Опустіть в склянку з теплою водою ложку меду. Якісний продукт повинен повністю розчинитися у воді, зробивши рідина злегка замутненої. Поява на дні склянки осаду вказує на наявність в меді сторонніх домішок.
9
Наявність в травневому меді крейди ви можете визначити за допомогою оцтової кислоти. Результатом взаємодії продукту, що містить крейду, з оцтом, є інтенсивне виділення вуглекислого газу і специфічне шипіння.
10
Капните в мед трохи йоду. Фарбування продукту в синій колір вказує на те, що в меді міститься крохмаль.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ilU2-kL69I8