Як зняти на літо дачний будинок.

На вулиці з кожним днем все спекотніше, і так хочеться вирватися із задушливого, запорошеного міста в затишний будиночок, що потопає в зелені плодових дерев, присісти на нагріте сонцем ганок і, мружачись від задоволення, з'їсти ароматну полуничку. Перетворити мрії в реальність легко, потрібно лише зняти дачний будинок на літо і забути на три місяці про міську метушню, тисняві і сірості.
Інструкція
1
Визначтеся, на яку суму ви можете собі дозволити зняти дачу. Невеликий будиночок із зручностями у дворі в маленькому селі з розбитими дорогами буде коштувати від 2000 рублів на місяць. А от ціни на упорядковані котеджі з сауною, басейном у дворі і солідними сусідами за парканом починаються від 30 тисяч рублів, залежно від місцезнаходження.
2
Зверніться в агентство нерухомості, якщо вас цікавлять будинки з хорошим ремонтом і сучасними умовами для життя. Господарі такого житла рідко здають своє майно самостійно. Їм простіше, швидше і надійніше вдатися до допомоги професіоналів.
3
Повідомте всіх ваших знайомих і друзів про те, що ви шукайте дачний будиночок. У когось може бути бабусин будинок, в якому ніхто не живе, хтось надасть свій котедж, тому що цього літа не виходить самим виїхати у відпустку. «Сарафанне радіо» може принести хороші плоди, незважаючи на століття інтернету.
4
Прокатаєтеся в кілька сіл і селищ, де б ви хотіли зняти будиночок на літо. Місцеві жителі можуть не давати оголошення в інтернет і газету. Багато хто вважає, що шматка паперу на паркані з кривою написом «здається» цілком достатньо, щоб знайти клієнтів. І адже знаходять!
5
Укладайте нотаріально завірений договір, якщо ви знайшли вподобаний варіант. Навіть невинна, смирна бабуся здатна зіпсувати вам весь відпочинок, «випадково» забувши, на яку суму ви домовлялися орендувати будинок. Якщо господарі категорично не згодні оформляти договір (хоча б у простій письмовій формі), шукайте інший варіант. Шахраї є скрізь, а в селі кілька тисяч - це великі гроші, заради яких можна піти на обман.
6
Познайомтеся з сусідами перед тим, як укладати договір про найм. Якщо на сусіднім ділянці обладнано місце зустрічі алкоголіків чи наркоманів, то про хороше і спокійному відпочинку можна забути. Уважно придивіться до сусідів. Зверніть увагу, в якому стані будинок, чи є в ньому тварини, як виглядають самі сусіди та їхні діти. Не соромтеся розпитувати у господарів і сусідів про все, що вас цікавить. Літо - це маленьке життя і прожити його треба з задоволенням.