Як орендувати дачний будинок на літо.

Оренда дачі на літній сезон - послуга, затребувана багатьма жителями великих міст, не мають можливості або необхідності купити власну, але охочими провести теплі місяці за містом. Зазвичай дачний сезон триває з травня по вересень або жовтень. Плата найчастіше береться за весь сезон відразу, але можна домовитися з господарем і про внесення частинами.
Вам знадобиться
  • - доступ до бази пропозицій;
  • - гроші для оплати оренди.
Інструкція
1
Вивчіть наявні пропозиції. Джерелом інформації послужать друковані ЗМІ, де розміщуються оголошення такого плану. Це спеціалізовані видання оголошень, рекламні газети, газети оголошень про нерухомість. Також треба переглядати та інтернет, де такі оголошення розміщують на спеціалізованих сайтах за їх наявності або в розділі про нерухомість на популярних місцевих форумах. У великих містах можуть бути спеціалізовані форуми та інші ресурси по житлу і його оренду. Загальна закономірність: чим більше місто і вище платоспроможність його жителів, тим більше пропозицій, але вище ціни.
2
Визначте свій набір вимог до дачі: яку максимальну відстань від міста вас влаштує, чи потрібні міські зручності та побутова техніка або ви готові від них відмовитися повністю або частково, наскільки важлива наявність лісу та водойми, магазинів в крокової доступності, критична Чи є можливість дістатися громадським транспортом або вам достатньо власної машини, чи важлива близькість залізниці та ін. Зіставте свої вимоги до фінансових можливостей, при необхідності скореектіруйте запити в більшу або меншу сторону.
3
Додайте власне оголошення про пошук дачі в оренду, де максимально детально пропишіть свої вимоги і відобразіть планований бюджет. Не забудьте залишити свої координати, щоб власники або посередники, якщо ви готові мати справу і з ними, могли з вами зв'язатися.
4
Виходьте на зв'язок з авторами оголошень про найцікавіші вам варіантах і спілкуйтеся з тими, хто буде робити вам пропозиції, відгукуючись на ваше. Домовляйтеся про перегляди і виїжджайте на місце.
5
Переконайтеся, перш ніж розлучатися з грошима, що маєте справу з власником або його законним представником. У цій ситуації найкраще вірити документам: свідоцтво про право власності, паспорт, довіреність. Постарайтеся укласти письмовий договір, де треба прописати всі умови і відобразити відомості про наявні на дачі цінних речах (побутова техніка, дорогі меблі та ін.), Їх стан, а також права та обов'язки власника та орендаря, можливу відповідальність і т.п. Ніде реєструвати договір не потрібно і завіряти у нотаріуса не обов'язково. У спірних ситуаціях він полегшить відстоювання своєї правоти, особливо в суді.
6
Внесіть завдаток або повну суму, якщо впевнені, що все гаразд. Кращий варіант - коли угода відбувається безпосередньо на об'єкті, і ви в обмін на гроші отримуєте ключі, а на знятій дачі можете відразу залишитися.