Як підібрати велосипед круизер.

Велосипед-круизер прекрасно підходить для катання по алеях парків і міських вулицях. Створений для відпочинку, круизер сконструйований легким, надійним, зручним. І все ж, незважаючи на ці універсальні характеристики, при виборі прогулянкового велосипеда слід звертати увагу на ряд істотних деталей. Витративши трохи часу на вибір велосипеда, ви зможете згодом повною мірою насолодитися їздою.
Інструкція
1
Почніть вибір круізера з огляду рами та оцінки її практичності. Розмір рами повинен відповідати вашому зростанню. Встаньте поруч з велосипедом та оцініть його висоту. В ідеальному випадку верхня частина рами буде перебувати приблизно на 10 см нижче вашого пояса. Така висота дозволить вільно діставати до керма і уникнути напруги рук.
2
Оцініть матеріал, з якого виготовлена рама. Вона може бути сталевий, титанової або карбонової. Сталева конструкція дешевше, але має значну вагу - не менше 15 кг. Значно менше буде важити велосипед з рамою, що має елементи з хроммолібденовая сталі. Краще співвідношення міцності та ваги мають рами з алюмінію або його сплавів.
3
Якщо вага велосипеда має для вас вирішальне значення, зупиніть свій вибір на конструкції рами, виконаної з композитних матеріалів, наприклад, з карбону або кевлара. Істотний недолік такого круізера - підвищена чутливість до фізичних дій.
4
Поцікавтеся при виборі сідлом круізера. Ця деталь в чому визначає комфорт їзди на велосипеді. Дешеві моделі мають не надто зручне сидіння, але при бажанні його згодом можна замінити, орієнтуючись на свої переваги. Для прогулянок більше підходять широкі сідла, вузькі характерні для моделей зі спортивним ухилом. Просунуті моделі круизеров мають спеціальні гелеві вставки, що додають комфорт при їзді.
5
Переконайтеся, що сідло велосипеда має зручне регулювання по висоті. При правильному налаштуванні положення тіла повністю витягнута нога повинна діставати до педалі в нижній мертвій точці. Деякі моделі велосипедів дозволяють зміщувати сідло вперед або назад, що також зручно, якщо ви хочете досягти максимального комфорту при їзді.
6
Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлені обода коліс. Алюмінієвий обід легше і міцніше сталевого. Крім того, він практично не боїться корозії. Ширина протектора і його малюнок для круізера не мають великого значення, оскільки він спочатку не передбачений для їзди по бездоріжжю. Але для доріг з хорошим покриттям слід вибирати круизер з вузькими гладкими шинами.