Як вибрати інструктора для підводного плавання.

Інструктор для підводного плавання - це професіонал, який повинен вміти і передати свій досвід успішного занурення, і донести до вас всі тонкощі і нюанси. Він повинен бути хорошим психологом, щоб навчаються не втратили інтересу до підводного плавання.
Вам знадобиться
  • - медична довідка про відсутність обмежень заняттями підводного плавання;
  • - плавальні приналежності - купальник або плавки.
Інструкція
1
По перше, потрібно розібратися в тому, що очікуєте від навчання? Якщо ваша мета обмежена разовим зануренням на морському узбережжі, вам буде достатньо пройти вступний курс початкового навчання. Такі курси пропонують багато спеціалізовані клуби підводного плавання. А інструктора в них можна вибрати за принципом психологічної сумісності, грунтуючись ні особистої емпатії - «сподобався» або «не сподобався».
2
Якщо ваша мета спрямована на перспективу, ви плануєте не обмежуватися разовими зануреннями, в цьому випадку треба звернутися в PADI - професійну асоціацію інструкторів підводного плавання. У клубах цієї асоціації забезпечується жорсткий контроль за роботою інструкторів і найвищі стандарти безпеки при зануреннях. Тому, перш ніж почати навчання, вам буде запропоновано пройти медичне обстеження. Не нехтуйте порадами лікаря. Пам'ятайте, що дайвінг може бути травмоопасним заняттям, і хороший інструктор буде відслідковувати ваше загальний фізичний стан в процесі навчання.
3
Почавши навчання з інструктором, звертайте увагу на те, що плавання з аквалангом вимагає вироблення природних рефлексів під водою, отримання навичок правильного використання обладнання та необхідних знань, щоб запобігти неправильні реакції при несприятливих умовах. Якщо ви не відчуваєте у себе розвитку цих навичок, подумайте про зміну інструктора.
4
На заняттях з інструктором ви повинні відчувати психологічний комфорт. Якщо під час занять ви насолоджуєтеся підводним плаванням і зміцнюєте в віру в свої сили, значить, ви вибрали для себе правильного інструктора.
Зверніть увагу
Потрібно спілкуватися з кандидатами та оглядати клуби і басейни, де вони працюють.
Корисна порада
Не економте на заняттях з інструктором ні час, ні гроші.