Як вибрати кондиціонер без блоку.

Кондиціонер без зовнішнього блоку може стати відмінним рішенням в тих випадках, коли розміщення частин конструкції на фасаді будівлі заборонено або небажано. Такі моноблочні кондиціонери незамінні для державних установ, театрів, музеїв, елітних будинків, будівель історичної забудови. Вибір моноблочного кондиціонера визначається, насамперед, вимогами до його функціональності і зручності обслуговування.
Інструкція
1
Зверніть увагу на конструкцію придивилася вам моделі кондиціонера. Найбільш зручні пристрої, які можна при необхідності розмістити як у підлоги, так і під стелею приміщення. Переконайтеся, що кондиціонер дозволяє змінювати напрямок виходу повітря.
2
Для суворих кліматичних умов вибирайте мобільний моноблочний кондиціонер, який може працювати як на охолодження, так і на нагрівання повітря. Деякі моделі мають для цієї мети вбудований тепловий насос. Як правило, подібна конструкція кілька здорожує прилад, але висока ціна окупається підвищеною функціональністю. Ці кондиціонери можуть ефективно використовуватися і між сезонами при зовнішній температурі до мінус 10 градусів.
3
З'ясуйте при покупці, чи вимагає кондиціонер відведення конденсату. Перевагу слід віддавати моделям без такого відводу, оскільки вони не вимагають дренажного шланга; вода в пристрої подається на конденсатор в автоматичному режимі і віддаляється на вулицю з охолоджуючим повітрям. Такий режим усуває необхідність періодично контролювати рівень конденсату.
4
Якщо ви зацікавлені в економії електроенергії, зупиніть вибір на моноблочной моделі з двома повітроводами. Забір повітря при роботі такого кондиціонера відбувається не зсередини приміщення, а з вулиці, що підвищує якість роботи і зменшує витрату енергії.
5
При покупці перевірте якість гофрованого шланга, за допомогою якого повітря виводиться з кондиціонера на вулицю через спеціальний отвір. Шланг повинен бути достатньо гнучким, без видимих дефектів і перегинів.
6
Переконайтеся, що моноблочний кондиціонер зручний в управлінні. Прилад повинен мати кілька режимів роботи, що дозволяють регулювати значущі параметри при зміні умов середовища. Перевірте, наскільки ефективно працює пульт дистанційного керування кондиціонером, якщо він передбачений конструкцією.