Як зробити стрижку волосся машинкою. блискавки на голові робляться за допомогою машинки для стрижки.

Чоловіча модельна стрижка в салонах коштує досить дорого. А між тим, більшість чоловіків не так вже примхливо у виборі зачіски. Головне, щоб було акуратно. Що вже говорити про синів. Змусити хлопчика сидіти в кріслі, коли незнайома тітка чимось дзижчить і клацає в небезпечній близькості від вух, на кшталт подвигу. У цих випадках оптимальний вихід - підстригати своїх чоловіків самостійно вдома за допомогою побутової машинки.
Вам знадобиться
  • - машинка для стрижки волосся;
  • - гострі ножиці;
  • - гребінець з дрібними зубчиками;
  • - філіровочние ножиці для чубчика;
  • - бритва.
Інструкція
1
Вимийте волосся, висушіть їх і добре розчешіть. Деякі машинки можуть стригти мокре волосся, але у більшості моделей дуже швидко затупятся ножі від роботи з вологими пасмами.
2
Розділіть голову на чотири зони: потиличну, ніжне-потиличну, тім'яну і скроневу.
3
Одягніть на машинку найбільшу гребенчатую насадку і починайте попередню стрижку. Починайте роботу на потиличній частині, потім переходите до скронь і закінчуйте на тім'яної області.
4
Машинку рухайте проти росту волосся, повільно і плавно. Не бійтеся проводити кілька разів по одному і тому ж місцю: стрижка буде більш акуратною. Ретельно розчісуйте волосся між проходами машинки, щоб видалити зрізані волоски.
5
Після того як ви пройдете всю голову, поміняйте насадку на більш коротку, наприклад, після 12 мм гребінки надіньте 9 мм. Пройдіть потиличну і скроневі області.
6
Обробляючи зону навколо вух, акуратно відгинайте вушну раковину лівою рукою. Так як в цій області волосся можуть рости і вперед, і назад, вам доведеться пройтися машинкою кілька разів у різних напрямках.
7
Щоб кордон між волоссям різної довжини була помітна, на початку потиличної зони притискайте машинку до голови більш щільно. Наближаючись до тім'яної зоні, відводите руку і збільшуйте кут між насадкою та шкірою голови. Тоді перехід буде плавним.
8
Встановіть ще більш коротку насадку, наприклад, 6 мм. Пройдіть ще раз ніжне-потиличну і нижні частини скроневих зон. Волосся розчісуйте в різних напрямках.
9
Щоб зробити чубок, виділіть трикутну зону над чолом. Чим ближче верхня точка до тімені, тим густіший буде чубчик. Від цієї точки проведіть прямі проділи до скронь.
10
Підніміть прядку волосся, визначте довжину і підстрижіть її ножицями. Це буде контрольна прядка. По ній вирівнюється і подстригайте ножицями всю іншу масу волосся. При бажанні чубок можна профілювати.
11
Ножицями обробіть краю стрижки, зріжте стирчать нерівно волоски. Зробіть окантовку шиї і скронь за допомогою бритви.