Як вибрати наручні жіночі годинники. дорогий годинник на лаковому ремінці.

Годинники давно стали модним аксесуаром, що підкреслює смак і відчуття стилю їх власниці, її матеріальний і соціальний статус. Якісні наручні годинники потрібно вміти вибрати.
Інструкція
1
Якість годин в першу чергу визначається їх «начинкою». Зверніть увагу на механізм вироби. Годинники бувають або механічними (заводяться за допомогою коліщатка), або кварцовими. У механічних годинниках джерелом енергії, що забезпечує роботу пристрою, є спіральна пружина в барабані із зубчастим краєм. Заводячи годинник, ви закручуєте пружину, яка при розкручуванні змушує рухатися барабан, а за ним і весь годинниковий механізм. В кварцових годиннику джерело енергії - батарейка. Ціна механічних годинників традиційно вища, ніж кварцових, оскільки перші при зборці вимагають ручної настройки. А виготовлення деталей та збирання кварцових годин в основному довіряється автоматиці. Ресурс і довговічність обох видів механізмів практично однаковий. Якщо це не підробка і не імітація під бренд, то хороші кварцові годинники прослужать їх власниці стільки ж, скільки механічні.
2
Розгляньте матеріал корпусу жіночих годинників. Слід приділити увагу не тільки красі та дизайну вироби, а й його міцності. Від цього також залежить ціна аксесуара. Дешеві жіночі наручні годинники можуть бути зроблені з алюмінію, як правило, такі екземпляри збираються в Китаї. Цей матеріал недовговічний і м'який, легко пошкоджується, окислюється і бруднить шкіру. Жіночі годинники з пластмасовим корпусом, в принципі, можуть виявитися міцними і дорогими. Приміром, популярний виробник годинників Omega використовує запатентовані особливі склади пластмас, що відрізняються високою міцністю. Корпус годинника може бути зроблений з нержавіючої сталі або латуні і, звичайно, з дорогоцінних металів. Гарні наручні годинники з титанових сплавів (але чим більше в сплаві титану, тим, відповідно, дорожче годинник).
3
Ремінець жіночих годин - не останній аргумент на користь вибору того чи іншого виробу. Штучні матеріали, такі як шкірозамінник, вас швидко розчарують. Незважаючи на всілякі варіації - і під леопарда, і під шкіру алігатора або ящірки, і просто лакове блискуче покриття - такі ремінці швидко стираються в місці застібки, знаходять непрезентабельний вигляд і незабаром зажадають заміни. Однак вони комфортні, мають найрізноманітніші забарвлення, приємно і м'яко облягають зап'ястя і не ковзають. Зверніть увагу на металеві браслети для годин. Вони більш довговічні, можуть бути інкрустовані стразами, не мати утяжеляли застібки. Дорого і презентабельно виглядають ремінці з дорогих металів або натуральної шкіри. Але і ціна у такого годинника буде в рази вище.
4
І, нарешті, необхідно визначитися зі стилем годин. Існує загальноприйнята класифікація цього виробу: Fashion, Dress, Jewelry і Sport. Група годин Dress - годинник, які підходять під будь-який одяг, вони можуть бути класичного дизайну або незвичайної форми. Частіше їх купують для доповнення офіційно-ділового образу. Група Fashion - дизайнерські аксесуари. До них відносяться тільки імениті брендові вироби, що випускаються будинками мод Chanel, Gucci, Valentino, Christian Dior, Givenchy, Mexx, Tommy Hilfiger і т.д. Група Jewelry - дорогий годинник зі срібла, золота, платини. При виготовленні використовуються дорогоцінні камені, такі як діаманти. До годинах повинен додаватися сертифікат відповідності пробі. Sport - це спортивні годинник (Garmin, Casio або Pirelli). Можуть нагадувати чоловічі годинники або в принципі бути унісексом. Такі вироби можуть мати додаткові опції: пульсометр, шагометр, підрахунок калорій і вбудовану GPS-навігацію.
Зверніть увагу
Як вибрати жіночий годинник. Якими критеріями керуватися при виборі жіночих годин? Завдання не проста, але якщо знати класифікацію годин, зробити це буде набагато простіше, головне - враховувати характер і індивідуальність жінки. Величезний асортимент і неповторність кожної дівчини і жінки ускладнюють завдання вибору годин.
Корисна порада
Як вибрати наручний годинник. Складно уявити собі часи, коли люди, щоб довідатися час, вдавалися до допомоги складних пристроїв, залежних від сонця, вогню або води. Занадто масивні або великі годинник безглуздо виглядатимуть на тонких зап'ястях. Власницям широкої кістки не варто захоплюватися мініатюрними годинками, т.к. це зробить жіночу ручку візуально більш великої, ніж насправді.