Як привітати дитину в день народження.

День народження дитини - важлива подія для всієї родини. Незважаючи на вік, представник молодшого покоління відчуває захоплення від святкового настрою, що витає в повітрі. Підтримати його протягом усього дня і привітати дитину гідно можна різними способами. Вибір завжди залишається за вами.
Інструкція
1
Подаруйте йому те, про що він мріє. Очікування дня народження у дитини пов'язане із здійсненням мрії про володіння чимось. Швидше за все, він не раз згадав про робота, машинці, ляльці або чим-небудь іншому, але ви могли пропустити це повз вуха. Тому прямо запитаєте, що він хоче отримати, попросивши назвати його кілька варіантів подарунка. Так ви в будь-якому випадку виправдаєте надії дитини.
2
Влаштовуйте маленькі сюрпризи протягом усього дня. Якщо головний подарунок не стане великою несподіванкою, доведеться придумати кілька інших. Ви можете цілий день вручати дитині маленькі презенти: чи не дорогі речі, але ті, що порадують його і покажуть вашу любов. Наприклад, виріжте медалі з паперу та вручайте йому за з'їдений суп, прибрану іграшку або інший вчинок. Або купіть кілька невеликих тістечок, поставить на них свічки і даруєте весь день, плавно підводячи до святкового торту.
3
Запросіть його друзів відзначити свято разом. Якщо ваш малюк з дитинства соціально активний і має чимало приятелів, варто організувати свято для всіх. Можна зробити все потай від дитини чи скласти список гостей разом з ним. Свято можна влаштувати як вдома, так і в розважальному закладі. Важливо, щоб була створена необхідна атмосфера. Зробити це можна за допомогою повітряних куль, плакатів та інших атрибутів дня народження.
4
Замовте клоуна і/або ростових ляльок. Здивуйте свою дитину, влаштувавши йому справжнє свято. Клоун з кумедною програмою, аніматор зі спеціально створеним для дітей сценарієм, - професіонали своєї справи знають, як залишити задоволення малюкам і зробити день народження незабутнім.
Корисна порада
Не змушуйте дитину святкувати день народження, якщо він цього не хоче. Можливо, ваш малюк - інтроверт, який краще залишиться вдома, отримає свій подарунок і ляже спати, чим буде кілька годин перебувати в оточенні галасливої компанії.