Як вибрати недорогий мобільний телефон. Який усього краще дешовий стільниковий телефон купувати.

На вітринах магазинів можна зустріти величезну кількість мобільних телефонів. Багато з них відрізняються по цілому ряду характеристик. При виборі бюджетної моделі апарата слід звернути увагу на певні особливості подібних пристроїв.
Інструкція
1
Спочатку виберіть тип дисплея мобільного телефону. Це дуже важлива характеристика. По-перше, ціна апаратів з монохромним дисплеєм значно нижче. По-друге, дані пристрої, як правило, працюють без підзарядки порівняно довго.
2
Природно, якщо ви відчуваєте себе некомфортно, використовуючи монохромний дисплей, придбайте телефон з кольоровим екраном. В даному випадку краще вибрати пристрої з UFB-дисплеєм. Вони порівняно дешеві і володіють високою якістю передачі зображення.
3
Тепер виберіть форм-фактор мобільного пристрою. Краще відразу відмовтеся від бюджетної версії слайдера. Практика показує, що середній термін служби подібних телефонів значно нижче, ніж у аналогів. Ідеальним рішенням буде придбання моноблока. Корпус таких апаратів досить міцний. Крім того, ви навряд чи зможете зіпсувати пристрій під час стандартної експлуатації.
4
Сучасні бюджетні моделі мобільних пристроїв наділені цілим рядом додаткових функцій. Якщо ви бажаєте мати під мультимедійну інформацію в пам'яті пристрою, краще придбайте телефон з можливістю підключення флеш-карти.
5
Особливу увагу приділіть часу роботи мобільного телефону від акумулятора. Вивчіть характеристика апарату та знайдіть показники тривалості роботи в режимі очікування/розмови. У окремих фірм, наприклад Philips, існують продуктові лінійки телефонів, призначених для тривалого використання без підзарядки.
6
Основна маса мобільних телефонів наділена великою кількістю різних функцій, таких як: mp3-плеєр, FM-радіо, органайзер і так далі. Якщо для вас важлива можливість доступу в інтернет, приділіть увагу цій особливості. Обов'язково переконайтеся в тому, що телефон працює з каналом GPRS, а не WAP.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pi8_-_EITVA