Як намалювати мереживо на нігтях. малюнки з мереживами на нігтях.

Мереживо на нігтях - один із трендів нейл-арту, який не виходить з моди вже кілька сезонів. Такий дизайн відмінно виглядає як на натуральних, так і на штучних нігтях. Існує декілька технік створення мереживних нігтів, які допоможуть домогтися різних ефектів.
Вам знадобиться
  • - мереживо;
  • - наклейки для мереживного манікюру;
  • - лак для нігтів;
  • - ножиці;
  • - набір для стемпінга;
  • - зубочистка або паличка.
Інструкція
1
Спробуйте намалювати мереживо на нігтях самостійно. Для цього вам знадобиться зубочистка або тонкий металевий стрижень. Спочатку потренуйтеся на аркуші паперу, визначте ступінь натиску, кількість набирається лаку. Нанесіть на ніготь кольорове покриття і дайте йому повністю висохнути. Потім приступайте до створення малюнка. Для більш цікавого ефекту ви можете використовувати різні кольори.
2
Придбайте в магазині манікюрного приладдя спеціальні наклейки у вигляді мережива. Як правило, вони мають форму нігтя, але перед нанесенням найчастіше необхідно підкоригувати розмір. Наклейки також необхідно наносити на покриті лаком контрастного відтінку і ретельно просушені нігті.
3
Створіть дизайн нігтів за допомогою звичайного мережива. Для цього виберіть найбільш тонкий матеріал і виріжте з нього шматочки, які збираєтеся наклеювати. Нанесіть на ніготь лак і, не чекаючи висихання, акуратно прикладіть мереживо. Зачекайте кілька хвилин і покрийте нігтьову пластину прозорим топом. Будьте готові до того, що на дотик ваше покриття буде шорстким, однак ефект і довговічність такого манікюру напевно будуть радувати вас.
4
Освойте мереживний манікюр в техніці стемпінга. Для цього виготовте самостійно або купите в магазині спеціальні набори для нейл-арту. Вони складаються їх твердої пластини з опуклими малюнками і гумового штампа (скрапера). Нанесіть на пластину з обраним малюнком лак, тут же прикладіть штамп і зробіть відбиток на нігті. Дана техніка вимагає певної вправності, але якщо ви освоїте її, мереживо на нігтях буде виходити чітким і швидким.
Корисна порада
Щоб мереживний манікюр не виглядав вульгарно, ретельно вибирайте колірну гамму. Найбільш благородно виглядає чорне і біле мереживо. Спробуйте покривати їм не всю нігтьову пластину, а лише її частину. Крім того, за допомогою мережива ви можете виділити тільки один палець.