Як перефарбувати диски.

Поверхні литих дисків автомобілів з часом пошкоджуються і стають непривабливими. Щоб виправити цю ситуацію, досить просто перефарбувати диски.
Вам знадобиться
  • - спеціальна фарба для фарбування дисків;
  • - шпаклівка по металу;
  • - грунт-емаль по металу;
  • - засіб для зняття фарби;
  • - наждачний папір;
  • - металева щітка.
Інструкція
1
Зніміть диски з коліс автомобіля. Якщо в процесі зняття виявилося, що вони «прикипіли», і колесо не знімається, відкрутіть болти приблизно на три міліметри, заведіть автомобіль, і, включивши першу передачу, загальмуєте на невеликій швидкості, після цього диск «отщелкнется». Або, при ослаблених болтах на диску, починайте потихеньку (під контролем) опускати домкрат доти, поки колесо не звільниться.
2
Видаліть з дисків бруд і огляньте їх на предмет пошкоджень. Пам'ятайте, що ремонт литих дисків неможливий, якщо на них є тріщини біля основи спиць або у посадочних отворів.
3
Очистіть диски від корозії. Зніміть стару фарбу за допомогою металевої щітки, наждачного паперу. Повністю до металу це робити не обов'язково, зачистите тільки всі глибокі відколи. Якщо є можливість, застосуйте обробку дисків пескоструйной машиною. За допомогою неї зняти стару фарбу буде дуже просто.
4
Обробіть диски смивкой-розпушувачем для старої фарби. Ретельно промийте їх після обробки і дочекайтеся, коли вони повністю висохнуть.
5
Зашпаклюйте пошкодження поверхні диска шпаклівкою по металу. Дочекайтеся повного її висихання. Нанесіть на диски грунт-емаль по кольоровому металу.
6
Нанесіть спеціальну фарбу для дисків потрібного кольору (такі фарби випускають в аерозольних балончиках). Дочекайтеся, поки перший її шар висохне, і нанесіть другий, а при необхідності - третій шар. Покрийте диски лаком після повного висихання фарби.
Зверніть увагу
Розглянутий спосіб фарбування підходить для литих дисків, пофарбованих виготовлювачем порошковою фарбою. Якщо вони поліровані, необхідно звернутися в спеціалізований автосервіс.
Корисна порада
Якщо при огляді пошкоджень дисків виявилися незначні тріщини, їх можна заварити, однак такі диски краще використовувати для «запаски» .Щоб диски не «прикипали» при експлуатації автомобіля в зимовий час, застосовуйте перед постановкою колеса на маточину графитную або мідну мастило.