Як підключити бездротову клавіатуру. Як встановити бездротову клавіатуру.

З кожним роком все більше людей набувають можливість оцінити зручність керування комп'ютером за допомогою бездротових пристроїв. Адже окрім відсутності проводів, що тягнуться від системного блоку, wireless-пристрої дарують і комфорт. Приміром, коли ви підключили бездротову клавіатуру, ви зможете керувати комп'ютером, сидячи на улюбленому дивані в декількох метрах від нього.
Інструкція
1
В комплекті з бездротовою клавіатурою ви виявите три речі: • Безпосередньо клавіатуру; • Бездротовий адаптер для підключення в USB-порт; • Диск з драйверамі.Дополнітельно в комплект можуть входити і батарейки. Якщо у вашому комплекті їх не передбачено, придбайте їх заздалегідь. Досить часто можна побачити набір бездротової клавіатури, в який додатково входить миша. Втім, комплектація залежить від виробника і ціни пристроїв. Але в будь-якому випадку, щоб підключити бездротову клавіатуру і мишу, вам доведеться зробити одні й ті ж кроки.
2
Вставте диск з драйверами в привід комп'ютера. Якщо автозапуск не почався, відкрийте диск Провідником Windows і запустіть установку драйверів вручну. Для цього знайдіть на диску виконувані файли з назвами «Setup.exe» або «Install.exe». Запустіть їх.
3
Підключіть бездротовий адаптер в USB-порт. Часто адаптери забезпечені невеликим діодом, який спалахує при підключенні до комп'ютера, сигналізуючи, таким чином, про успішне з'єднанні.
4
Вставте батарейки в бездротову клавіатуру. Іноді конструкцією пристрою передбачений додатковий вимикач, найчастіше розташований з задньої сторони. Переведіть його в положення «ON».
5
Комп'ютер виведе повідомлення про виявлення нового пристрою. Автоматично буде проведений пошук і установка драйверів для клавіатури. Після цього бездротової клавіатурою можна користуватися. Рідше може знадобитися перезавантаження комп'ютера.
6
Деякі версії BIOS материнських плат мають можливість розпізнавання сигналів бездротової клавіатури USB безпосередньо після включення комп'ютера. Провівши відповідне настроювання BIOS, ви зможете користуватися клавіатурою, не чекаючи завантаження операційної системи, а також в тих випадках, коли доводиться займатися відновленням працездатності комп'ютера з-під ДОС.