Як забити найкрасивіший гол.

Сьогодні, коли футбол став однією з найпопулярніших, привабливих і видовищних ігор, їм стали захоплюватися і дорослі, і діти. Але не достатньо просто грати і забивати голи. Їх можна робити красиво. Як саме - залежить від вас. Але найважливіше - це стиль і індивідуальність в поєднанні з правилами.
Інструкція
1
Вирішіть для себе, чи потрібно вам забивати голи довільно або з використанням численних сучасних і класичних технік. Природну пристрасть до забивання голів потрібно трансформувати в якість.
2
Скористайтеся сучасними можливостями інтернету для того, щоб скачати посібник (якщо вам це доступно). Але перед цим запам'ятайте, що важливо знати декілька простих правил. Вся справа - в бажанні і найпростіших постановочних голах, які надалі стануть вашим фірмовим стилем.
3
Зробіть для себе кілька невеликих воріт, які допоможуть вам відточити техніку. Станьте на відстані п'яти метрів від воріт і спробуйте забити кілька голів. Не настільки важливо, з якою саме сторони вам буде зручно бити, так як справжня майстерність прийде з часом.
4
При розвитку техніки використовуйте декілька простих прийомів. Наприклад, поставте навпроти воріт кеглі і намагайтеся їх обвести.
5
Запам'ятайте найважливіші принципи, як треба правильно приймати м'яч, тому що від цього залежить швидкість вашої реакції. А який же футболіст без реакції на м'яч? Спочатку поставте приймаючу частину тіла на шляху м'яча. Потім потрібно підставити себе так, щоб м'яч торкнувся приймаючої частини тіла. І нарешті, в момент удару розслабтеся і подайтесь назад приймаючої частиною тіла. При можливості максимальне зусилля докладайте в момент отримання м'яча, а не в момент його відштовхування від себе.
6
Постарайтеся проводити тренування не поодинці, а з кимось. Це допоможе вам розвинути швидкість реакції та стати більш кмітливим по відношенню до ведення нападу. Ви можете тренуватися і з відштовхуванням від воріт. Подібний метод зробить ваші старання більш чіткими. При забиванні м'яча докладайте силу удару до його нижньої частини.