Як замінити на телефоні сенсорний екран. Як замінити замінити сенсорний екран.

Якщо всього кілька років тому пристрій з сенсорним екраном було в дивину, то зараз таке є практично у кожного. Але яким би не був прогрес розробки сучасних електронних пристроїв, і яким би якістю вони не володіли, від всіляких поломок ніщо не застраховане.
Вам знадобиться
  • Набір викруток (T4, T5, T6 і т.д.), тонка дерев'яна або прогумована паличка, новий сенсорний екран.
Інструкція
1
Якщо з якихось причин сенсорний екран вашого «девайса» вимагає заміни, спочатку з'ясуйте точну модель як самого пристрою, так і екрану. Хоча зараз і можна купити будь-яку запчастину для певної речі, але все ж перестрахуйтеся, щоб не помилитися.
2
Точна модель вашого пристрою (телефону, планшета або ін.) Вказана в технічному паспорті, подивіться його (придасться надалі при замовленні або купівлі деталей для ремонту).
3
Знайдіть повну інструкцію з розбирання вашого «девайса». Така інструкція може знаходитися в тому ж технічному паспорті, але якщо її там немає, знайдіть такий посібник з розбирання в інтернеті (краще, якщо це буде відеоінструкція).
4
Підберіть потрібні викрутки і пристосування для розбирання (практично всі фірми-виробники кріплять частини своїх пристроїв на різні болти). Відкрутіть всі болти і зніміть всі частини, що перешкоджають від'єднанню екрану.
5
Коли дійдете до екрану, подивіться точний код. Зазвичай він вказаний на нижній його частині.
6
Придбайте зручним вам способом точно такий же екран (краще, якщо ви принесете в магазин старий дисплей). Якщо ж вам не вдасться знайти точно такий же екран на місці проживання, то зробіть замовлення через інтернет (якщо справа не термінова, то краще замовити з-за кордону, наприклад, з eBay, вийде довше, але дешевше).
7
Купивши новий дисплей, зніміть старий, який кріпиться до головної плати за допомогою шлейфа. Будьте акуратні, шлейф дуже тонкий, так що від'єднав її без різких рухів неострой паличкою (якщо товщина пальців дозволяє виконати це, то можна і пальцем).
8
Так само акуратно підключіть новий екран, вставивши шлейф в паз на платі.
9
Зберіть пристрій, слідуючи зворотному порядку розбирання. Щільно (але не з усієї сили) прикрутите болтики. Увімкніть пристрій, щоб упевнитися в його працездатності.