Як ставити лампу для фари.

Лампи в фарах перегорають, як правило, в самий невідповідний момент. Тому подбайте заздалегідь, щоб в машині постійно був набір ключів, викруток і пассатижи. Возити постійно такий набір - це простіше, ніж їхати до будинку або сервісу в темряві з непрацюючим головним освітленням. Також покладіть в ящик з інструментами запасні лампи для вашого автомобіля.
Вам знадобиться
  • - запасні лампи;
  • - набір ключів;
  • - викрутки і пасатижі;
  • - захисні окуляри і рукавички.
Інструкція
1
Дізнайтеся в керівництві по експлуатації вашого автомобіля типорозмір ламп для фар. Заздалегідь придбайте такі ж для заміни перегорілих. При роботі дотримуйтеся обережності, так як вийшли з ладу колби можуть лопнути, розкидаючи осколки. При наявності захисних окулярів, обов'язково надягайте їх. Також не завадять захисні рукавички.
2
Щоб відчувати себе впевненіше перед першою операцією заміни ламп, прочитайте відповідний розділ інструкції з експлуатації до свого авто. На жаль, не у всіх інструкціях цей процес описаний досить виразно і доступно. Але не впадайте у відчай! Придбавши навіть невеликий досвід у справі заміни ламп, наступного разу ви все зробите набагато швидше і з меншими зусиллями.
3
Відверніть болти кріплення фари. Віджавши викруткою засувки, вийміть корпус фари з настановного гнізда, акуратно похитуючи його в сторони. Після вилучення корпусу фари, не тягніть за нього. Спочатку від'єднайте колодку проводів, зсунувши в бік фіксує вусик. Знявши заглушки, ви отримаєте доступ до лампи. Вийміть стару лампу з патрона і встановіть замість неї нову. Намагайтеся не торкатися колби пальцями. Фару зберіть в зворотному порядку і встановіть на автомобіль.
4
На деяких іномарках для демонтажу корпусу фари потрібно вивертати колеса, знімати розширювальний бачок або бачок омивача, пластикові накладки, АКБ, пістони кріплення бризковиків та/або інші деталі автомобіля. На автомобілях з погано продуманою технологією заміни ламп доведеться зняти або приспустити бампер і решітку радіатора.
5
У випадку, якщо ви встановлюєте нерідні або неоригінальні лампи, їх цоколь може не підійти до установчого гнізда в корпусі відбивача. У підсумку точно встановити її не вийде, а при трясці лампа зміститься. Тому намагайтеся використовувати тільки рекомендовані заводом-виробником лампи або здобувати відповідний перехідник.
6
Після заміни лампи перевірте герметичність корпусу фари. В іншому випадку на відбивач потрапить бруд, яка згодом пригорить і видалити її стане неможливо. У висновку помийте корпус фари і відрегулюйте при необхідності.