Як робити формули в excel. Як зробити таблицю в excel за формулою.

Таблиці Excel застосовуються для обробки даних, завдання програмі записуються спеціальними виразами - формулами. Вони можуть бути арифметичними і логічними. Можна застосувати готові формули або скласти свої.
Інструкція
1
Формулами в програмі Excel називаються обчислення і починаються ці вирази знаком «дорівнює». Позначення знака на клавіатурі =. В будь-якому осередку таблиці Excel надрукуйте =, далі арифметичну запис. Після введення виразу для обчислення натисніть Enter. Побачите результат підрахунку. Приклад може бути будь-якої складності, послідовність дій визначається розстановкою дужок.
2
Для розрахунку декількох параметрів заповніть таблицю Excel. В осередку А1 напишіть заголовок «Найменування», в комірці В1 «Кількість» і в комірці С1 «Ціна». Таким чином отримана рядок заголовків. Занесіть в таблицю кілька об'єктів із зазначенням кількості та ціни. Масив даних готовий. У осередок D1 запишіть «Сума». Цей параметр належить обчислити.
3
Задайте програмі алгоритм розрахунку. В осередку D2 надрукуйте знак =. Ви почали вводити формулу. Далі введіть «В2». Для цього можна просто клацнути мишкою по комірці В2. Задайте дія, для цього надрукуйте знак множення *. Введіть другий співмножник, клацнувши мишкою по комірці С2. Закінчите завдання натисненням клавіші Enter. В осередку D2 ви побачите результат обчислення.
4
Натисніть на комірку D2 і подивіться на рядок формул у верхній частині таблиці. Ви побачите задану формулу: f (x) = B2 * C2Еслі тепер ви зміните цифри в осередках В2 або С2, то в в комірці D2 з'явиться новий результат. Програма виконає з новими даними дія, задане формулою для цього рядка таблиці. Заносити вираз для обчислення можна безпосередньо в рядок формул.
5
Крім арифметичних в Excel існують і логічні формули. Починати введення логічної формули також потрібно знаком =. Введіть завдання в потрібній клітинці або в рядку формул: = ЕСЛИ ([умова, яку буде перевіряти програма]; [вираз в комірці при виконанні умови]; [запис в комірці, якщо умова невірно])