Як купити двигун Форд б у.

В даний час в Росії немає недоліку в пропозиціях про продаж двигуна Ford б/у, привезених з Європи або США. Важливо з усього потоку вибрати потрібного вам продавця, що знає толк в пропонованому товарі і здатного не тільки продати його вам, але і доставити за вказаною адресою точно і в строк.
Інструкція
1
В першу чергу поцікавтеся у фірми-продавця двигунів б/у, чи є у нього в наявності будь-які мотори. Потрібного вам силового агрегату може і не бути, але сам факт наявності складських запасів говорить про серйозні наміри торгуючої організації та про порядність її власників. При відвідуванні офісу фірми особисто погляньте на її свідоцтво про реєстрацію та постановку на податковий облік.
2
Якщо ви замовляєте двигун через сайт, поцікавтеся адресою фірми і її контактними телефонами. Переконайтеся, що вони реальні. Поцікавтеся, як довго фірма працює на ринку б/у двигунів, в якому місті вона знаходиться, яким чином буде відбуватися доставка замовленого вами мотора. Уточніть терміни поставки: вони будуть сильно відрізнятися в залежності від того, чи є який Вас движок на складі продавця.
3
Уточніть вартість потрібного вам двигуна Ford і можливість його доставки до вашого міста. Уточніть, чи входить вартість доставки в ціну мотора або її потрібно оплачувати окремо. З'ясуйте, яким транспортом буде доставлятися куплений силовий агрегат і як він буде упакований. Серйозні постачальники повинні запропонувати вам кілька варіантів з доставки, вам залишиться тільки вибрати оптимальний.
4
Дізнайтеся про всі умови гарантії на двигун, можливість перевірити покупку на місці отримання товару. Якщо продавець встановлює термін перевірки двигуна, переконайтеся, що на протязі цього часу ви встигнете встановити мотор і деякий час поїздити на ньому. Крім того, при прийманні силового агрегату ретельно вивчіть всі супровідні документи, щоб без проблем зареєструвати його в ГИБДД
5
Порівняйте найменування фірми, вказане в супровідних на двигун документах і в розрахунковому рахунку, на який вам пропонують провести оплату. Якщо фірми різні, то ви маєте справу з посередником. І в разі будь-яких проблем з якістю або юридичною чистотою поставленого двигуна Ford, вам буде важко судитися з продавцем. Уникайте продавців, що приймають оплату через системи моментальних грошових переказів або на банківську карту приватної особи. До речі, серйозні фірми, що торгують моторами FORD б/у вимагають від 20 до 50% передоплати, решту - за фактом отримання товару.
6
Обов'язково складіть договір про купівлю-продаж б/у двигуна Ford. У ньому мають бути повною мірою прописані реквізити фірми-продавця, умови і терміни поставки, відповідальність продавця, момент передачі товару і розмір санкцій за порушення термінів поставки.