Як визначити діабет по 2 типу.

Цукровий діабет відноситься до ендокринних захворювань, викликаним недостатнім виробленням інсуліну або його малою активністю. Саме цей гормон транспортує в тканини глюкозу - джерело енергії. Порушення даного процесу стане зміни роботи багатьох систем організму. Перші симптоми цих порушень можуть бути відсутні роками. Однак рано чи пізно вірні ознаки діабету починають поступово долати. З їх настанням слід негайно звернутися до лікаря.
Інструкція
1
Одним з перших симптомів діабету є сильна спрага, угамування якої приносить нетривале полегшення. В день може випивати більше 5 літрів води. Це стан пов'язано з посиленим виведенням з організму рідини.
2
Черговим ознакою діабету другого типу є рясне і часте сечовипускання або мочеизнурение, особливо в нічний час. Воно ж є причиною спраги. Варто зауважити, що виводиться з організму набагато більше рідини, ніж вживається. І це легко відстежити, якщо випити склянку води, а потім, у міру потреби, помочитися в окрему ємність.
3
На зневоднення організму і підвищений рівень глюкози реагує і шкіра. Вона стає сухою, лущиться, свербить, причому страждають і слизові. Починає турбувати свербіж статевих органів.
4
Одним із симптомів діабету є найсильніший голод. Він викликаний нестачею енергії, яку організм отримує з їжею. Адже в результаті її розщеплення утворилася глюкоза не засвоюється клітинами, через що підвищений апетит зберігається практично постійно.
5
Через порушеною транспортування і засвоєння клітинами глюкози, з'являється хвороблива худорба. Падіння ваги пов'язане з розщепленням власних білків, які служать альтернативним джерелом живлення для організму. За 2 місяці вага може знизитися на 9 кг.
6
Внаслідок розщеплення власних білків утворюються кінцеві продукти метаболізму, які досить токсичні. Їх накопичення викликає отруєння організму, аж до коматозного стану.
7
У міру прогресування цукрового діабету з'являються проблеми зі шкірою. Найменша травма і навіть подряпина може перейти в довго незагойна рану і виразку. Підвищений рівень цукру в крові істотно уповільнює процес відновлення клітин шкіри і зв'язано це як з порушенням кровопостачання, так і зі зміною стінок судин.