Як зробити орігамі. орігамі квіти з квадрату.

Орігамі - старовинне японське мистецтво складання з паперу. Основою зазвичай є квадрат, хоча деякі фігурки роблять і з прямокутників, як, наприклад, дуже поширений кораблик. Існує безліч способів скласти квадрат так, щоб вийшли фігурки тварин, квіти, літачки. Орігамі доступно людям будь-якого віку, оскільки не вимагає великої фізичної сили.
Вам знадобиться
  • - лист тонкого паперу.
Інструкція
1
Виберіть папір. Найкраще брати таку, яка легко згинається і добре тримає форму. Звичайна писчая цілком годиться. Але якщо ви тільки починаєте займатися цим мистецтвом, виберіть лист, у якого одна сторона біла, а друга - кольорова. Прямокутник перетворите в квадрат.
2
Щоб зробити квітка орігамі, покладіть лист кольорового стороною вгору. Зігніть його навпіл, поєднавши протилежні сторони. Розігніть квадрат і знову складіть навпіл, поєднавши іншу пару сторін. Потім складіть аркуш по діагоналях. У вас вийшло 4 лінії згину.
3
Зігніть квадрат ще раз удвічі, склавши разом протилежні сторони. Кольорова поверхня повинна виявитися зовні. Кути заправте всередину, щоб вийшов подвійний трикутник. Простежте за тим, щоб середні лінії заправлених кутів стикалися, але не заходили один на одного. Всі лінії згину повинні бути чіткими. При цьому сильно натискати не потрібно. Проводити уздовж ліній нігтем теж не варто, можна просто порвати лист.
4
Покладіть трикутник закритим кутом вгору. Загніть одну із закритих його сторін до себе. Розправте вийшов сегмент і злегка натисніть його на лінію згину. Точно так само поступите з усіма чотирма кутами. Ви бачите перед собою щось, що нагадує паперовий бутон. Загніть його бічні кути до себе, як показано на малюнку.
5
Зігніть майбутній квітка навпіл по вертикалі. Зовнішні клапани відігніть до середини аркуша, тобто до закритого розі моделі. Таким же чином вступите з усіма чотирма клапанами.
6
Відкрийте квітка. Обережно вставте палець в середину і потягніть за бічні клапани. Якщо ви все зробили правильно, у вас вийде дуже витончена лілія.
7
З декількох таких лілій можна зробити гірлянду. А якщо ви хочете поставити її в вазу, вам знадобиться стебло. Відріжте смужку зеленого паперу, складіть його спочатку уздовж навпіл, а потім ще раз навпіл. Якщо смужка широка, можна її скласти ще раз, щоб товщина стебла була не більшою 0,5 мм. Акуратно проколіть отвір в квітці і насадите лілію на стебло.
8
Для листя відріжте кілька зелених смужок. Лист можна зробити декількома способами. Наприклад, складіть смужку навпіл уздовж точно так само, як при виготовленні стебла. Верхні кути загніть до середини.
9
Смужку зеленого паперу можна скласти і «гармошкою» уздовж. Визначте, де буде верх аркуша, а де низ. Верхній кут загніть.
10
Листя до стебла не прикріпляються. Просто поставте всю композицію в вазу. Її теж можна зробити з паперу, але можна взяти і звичайну скляну, відповідну за розміром.
За легендою, метелики - це квіти, що відірвалися від стебел і постійно шукають дорогу додому. Саме по цьому вони пурхають від квітки до квітки, але не знаходять свого стебла і саме тому вони такі красиві.
Інструкція
1
Для виготовлення найпростішої метелики в техніці орігамі можете використовувати навіть паперові фантики з-під цукерок, головне - надати їм форму квадрата, на одну метелика підуть чотири фантика різних розмірів (два великих і два маленьких). Якщо ви хочете метелика крупнішого розміру, візьміть досить великий квадратний аркуш кольорового паперу, покрийте його клеєм з блискітками і дочекайтеся, коли він висохне.
2
Після висихання складіть кожен квадрат по діагоналі і розігніть. Потім складіть кожну половинку квадрата в тому ж напрямку і знову розігніть. Потім чверті. Восьмі частини квадрата згинайте в протилежному напрямку. Потім складіть листи в гармошку, розбіжну від одного кута квадрата. Така гармошка повинна бути на кожному квадраті.
3
Підключення пар квадратів по діагоналі, великий з маленьким. Повинні збігатися ті самі кути, від яких розходяться вигини. Накладіть одну пару на іншу.
4
Візьміть стрічку. Обережно, щоб квадрати не випали з конструкції, обмотайте їх точно посередині. За кожну сторону від стрічки повинна знаходитися пара однонапрямлених квадратів - великий і маленький. Краї стрічки зафіксуйте степлером або клеєм.
5
При необхідності обмотайте нею фігуру в горизонтальному напрямку (між нижніми і верхніми крилами), щоб крила не розходилися в цьому напрямку.