Як прошити Xbox 360.

Прошивка консолі - це виправданий крок для тих, хто хоче не тільки запускати неліцензійне програмне забезпечення, але й розширити можливості своєї приставки. Але необхідно врахувати, що для прошивки вам доведеться розібрати вашу консоль.
Вам знадобиться
  • Сумний накопичувач, комп'ютер, SATA-кабель, викрутка, програма JungleFlasher, файл прошивки консолі.
Інструкція
1
Оновлення Dashboard консолі до потрібної вам версії. Для цього використовуйте знімний накопичувач, наприклад, портативний жорсткий диск. Відформатуйте накопичувач, приєднавши його за допомогою USB-кабелю до комп'ютера. При форматуванні встановіть файлову систему FAT32. По завершенні процесу скопіюйте на знімний носій Розархівувати версію Dashboard.
2
З'єднайте консоль зі знімним накопичувачем і лише після цього запускайте приставку. Коли система завантажиться, на екрані з'явиться вікно, що пропонує провести оновлення з накопичувача. Натисніть «Так» і дочекайтеся закінчення процесу. Зверніть увагу, що після завершення оновлення може знадобитися перезавантаження консолі. Після перезавантаження системи відбудеться скидання колишньої прошивки.
3
Зніміть головну панель боксу, слідом за цим приберіть нижню ліву ніжку приставки і відсуньте дві засувки. На наступному етапі акуратно витягніть чотири засувки і підніміть пластикову верхівку. Після цього, перейдіть до протилежної сторони боксу і посуньте останні шість засувок.
4
Від'єднайте верхню і нижню заглушки. Приберіть гарантійну наклейку, після чого приступите до відгинання чотирьох кріплень з лицьового боку. Це дозволить повністю демонтувати нижню кришку консолі і вийняти кнопку, що відкриває привід. Відкрутіть викруткою шість гвинтів, які служать перешкодою для подальшого просування. Зніміть заглушки шляхом відкриття двох засувок.
5
З'єднайте консоль з комп'ютером за допомогою SATA-кабелю. Один кінець шнура приєднаєте до консолі, а другий кінець - до материнської плати. Попередньо скачайте ПО JungleFlasher і потрібну вам версію прошивки. Встановіть на комп'ютері port I/O 32 і запускайте приставку.
6
Запустіть з архіву JungleFlasher.exe, виберіть пристрій і «разлочьте» привід консолі, активувавши на ньому режим сервісу. Далі в розділі «360 Tools» виберіть Benq UnLock і завершите роботу з JungleFlasher. Потім автоматично зчитується оригінальне ПЗ системи і після низки нескладних операцій запускається процес, що записує нову прошивку. Після закінчення цього процесу привід виводиться з режиму сервісу в робочий режим.
7
Зберіть консоль, аналогічно повторюючи кроки, але в зворотному порядку. Запустіть консоль і перевірте версію прошивки. Вона повинна збігатися з встановленої вами.
Зверніть увагу
Проробивши цю операцію прошивки ви ризикуєте втратити гарантію вашої консолі! Щоб цього уникнути, збережіть гарантійну наклейку і після прошивки консолі акуратно приклейте її на місце.
Корисна порада
Деякі консолі не піддаються прошивці. При покупці звертайте увагу на тип приставки. Fat-версії легко прошиваються, а нові Slim-версії в 95% випадках не піддаються стандартній прошивці.
Xbox 360 є другою за рахунком ігровою приставкою від компанії Microsoft. Одним з її недоліків є те, що пристрій не читає «ліві» диски. У зв'язку з цим у багатьох виникає бажання перепрошити Xbox 360, щоб розширити можливості приставки. Перед тим як приступити до даного процесу, необхідно пам'ятати, що при найменшій помилку ви можете зіпсувати корпус, втратити гарантію або отримати бан в Live.
Інструкція
1
Відкрийте корпус ігрової приставки Xbox 360. Для цього необхідно акуратно від'єднати засувки на бічній панелі і відсунути її. Зніміть гумові ніжки пристрою. Озбройтеся тонкою і довгою викруткою, щоб відсунути дві засувки з боків заглушки Xbox 360.
2
Відстебніть акуратно залишилися засувки і підніміть пластикову заглушку. Приберіть гарантійну голограму. Вона вам більше не знадобиться, оскільки перепрошивка сама по собі позбавляє вас такого привілею. Відігніть чотири застібки і відкрийте корпус приставки. Зніміть фальшкнопку, щоб відкрити DVD-привід. Відкрутіть гвинти корпусу і зніміть фальшпанель DVD-приводу.
3
Приготуйте дискету. Для цього необхідно вставити її в флоппі-дисків. Після цього зайдіть в «Мій комьютер», де клацніть правою кнопкою мишки по ярлику флоппі диска та натисніть кнопку «Форматувати». З'явиться діалогове вікно, в якому необхідно поставити галочку біля напису «Створення завантажувального диска MS-DOS», після чого натиснути на кнопку «Почати».
4
Скачайте з мережі інтернет програму DosFlash 16, яка необхідна для здійснення прошивки. Скопіюйте файли з її папки на дискету. Якщо ваш персональний комп'ютер не обладнано флоппі-дисководом, то за аналогічною схемою можна створити завантажувальну флешку.
5
Вимкніть комп'ютер. Розберіть його корпус, щоб отримати доступ до материнської плати і SATA-шлейфам. Вимкніть всі SATA-пристрої від материнської плати, після чого підключіть до неї Xbox 360 за допомогою SATA-роз'єми на приводі. При цьому необхідно врахувати, що різниця потенціалів може привести до поломки одного з пристроїв, тому необхідно приставку встановити якомога далі або організувати загальну заземлювальну шину.
6
Запустіть комп'ютер і зайдіть в BIOS. Встановіть в настройках завантаження з дискети або флешки. Збережіть зміни і вийдіть з BIOS. Після того як завантажиться Dos і з'явиться командний рядок, необхідно включити Xbox 360. Введіть в командному рядку напис dosflash16, натисніть Enter і вкажіть цифру «0» або «1».
7
Після цього на екрані будуть відображатися цифри і букви, вимкніть на 5 секунд приставку. З'явиться запит, в якому необхідно вибрати команду «Прочитати», для чого натисніть клавішу R. Підтвердіть свій вибір і введіть назву для сохраняемой прошивки. Вимкніть комп'ютер і приставку.
8
Підключіть назад всі SATA-пристрої і завантажте комп'ютер, при цьому не забудьте повернути налаштування BIOS. Вставте дискету або флешку. Розпакуйте архів з прошивкою і виберіть папку з номером «12», який означає майбутню швидкість приводу.
9
Скопіюйте в дану папку створену прошивку, після чого запустіть файл Make iXtreme firmware.bat і натисніть будь-яку клавішу. З'явиться нова прошивка для вашого Xbox 360 з назвою ix14.bin. Щоб її встановити, необхідно повторити дії попередніх двох пунктів, тільки під час запиту вибрати не команду «Прочитати», а «Записати». В результаті ви отримаєте перепрошитого приставку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=L_W4yUT9qEo