Як зробити гарний ремонт.

О, ремонт ! Він прекрасний, коли ми тільки його починаємо, адже в голові у нас фантастичний задум, і прекрасний у самому кінці, коли остання статуетка займає своє почесне місце. А ось проміжок між може здатися сущим пеклом. Для того, щоб цього не сталося, і в результаті вийшло те, що загадувала, слід прислухатися до наступних порад.
Інструкція
1
Не полінуйтеся, сядьте і детально, так, щоб було зрозуміло іншій людині, напишіть все, що ви хочете зробити. Ні, це зовсім не зайва трата часу. Це запорука того, що ви все згадаєте, все продумано, все прорахуєте, а лише потім побіжите в магазин. Адже буде дуже прикро недорахуватися рулону шпалер або півметра плінтуса.
2
Якщо ви збираєтеся робити ремонт переважно своїми руками, подумайте про те, чи дійсно у вас так багато грошей. Адже на перший погляд все здається дуже простим. А ось, порахувавши гарненько, скільки ви витратите на «зроби-сам- ремонт » фінансів і часу, можливо, ви все-таки скористайтеся допомогою фахівців: дизайнерів, архітекторів, малярів, штукатурів тощо. Адже кожен них знає секрети своєї справи і зможе з вами поділитися.
3
Затіяли ви капітальний ремонт або легкий косметичний, не має значення для того величезної кількості пилу, яка не упустить моменту з'явитися у вашій оселі. Тому заздалегідь потурбуйтеся про ті речі, яким буде судилося повернутися в ваш дім. М'які меблі обов'язково укрийте плівкою, меблі з дерева потрібно захистити тканиною від подряпин і пилу. Дрібні дрібнички краще сховати в коробки. Не забувайте про такий важливий етапі ремонт а, як збереження того, що вже маєш.
4
обкладаючи себе модними журналами з плануванням та інтер'єрами, пам'ятайте, що ваша квартира не може вмістити всі запропоновані ідеї. Варто зупинитися на чомусь одному. Приміром, не намагайтеся кожну кімнату оформити в своєму стилі, краще виберіть один, найближчий вам і подбайте про те, щоб він гармонійно розселився по всьому житлу.
5
Ремонт почніть з проводки. Проводка в сучасних інтер'єрах вся прихована. Тому дуже важливо, щоб перед початком оздоблювальних робіт вся електрика була проведена і перевірена фахівцями. Додайте потрібних розеток і вимикачів, або приберіть відверто зайві.
6
Якщо ви зібралися міняти вікна, встановіть сучасні склопакети з мембраною, яка регулює вологість.
7
При покупці оздоблювальних матеріалів звертайте увагу на сертифікати, так як ніхто не застрахований від недобросовісних продавців, готових вручити вам підробки. Для по-справжньому красивого ремонт а не варто скупитися і економити на оздоблювальних матеріалах.
8
Не пропускайте дуже важливий етап ремонт а - вирівнювання стін і стелі. Під фарбування потрібно ідеальне вирівнювання, під шпалери - залежно від їх товщини. Пухкі товсті шпалери можуть приховати дрібні нерівності. Погане вирівнювання може звести нанівець всі інші зусилля, виду в приміщенні не буде.
9
Краса криється в дрібницях. Тому залиште запас сил, грошей і креативу для заключного етапу ремонт а - насичення вашого будинку тими приємними дрібничками, які надають квартирі настрій, показують її характер.Хорошій ремонт - цей той ремонт , який перевтілює просто квартиру у ваше житло. Адже тільки люди роблять речі живими. Тому зробити будинок красивим - це означає зробити його індивідуальним і тільки вашим.