Як підключити usb до материнської. підключення usb порту до материнської плати.

Як часто в комп'ютерах не вистачає додаткових USB-портів для підключення всіх периферійних пристроїв? З цією проблемою одного разу стикається кожен користувач. Щоб додатково підключити USB до материнської плати, вам знадобиться або встановити PCI-адаптер, або під'єднати додаткові порти, часто йдуть в комплекті з системною платою.
Інструкція
1
У випадку, коли вас влаштовує конфігурація комп'ютера, ваші USB-порти працюють на хорошій швидкості, і вам потрібні просто додаткові виходи для підключення нових пристроїв, вам знадобиться додатково підключити USB до материнської плати. Зовні такі пристрої являють собою кілька портів, що кріпляться на задню сторону корпусу системного блоку, від яких йде кабель UB-20 до спеціальних коннекторам на системної платі. Перед підключенням обесточьте комп'ютер і зніміть бічну кришку корпусу.
2
Знайдіть на материнській платі вільні конектори для додаткових портів. Для цього заздалегідь ознайомтеся з пристроєм плати в керівництві користувача за встановленою у вас моделі. Дані коннектори додатково позначаються розташованими поруч з ними ідентифікаторами, наприклад, "USB2" і "USB3".
3
Підключіть додаткові порти до коннекторам і зафіксуйте їх гвинтами, вивівши на задню стінку корпусу, поряд з виходами інших пристроїв.
4
Інший варіант підключити USB до материнської плати - це установка PCI-адаптера. Часто цей спосіб кращий для старих комп'ютерів, на яких, наприклад, встановлені пристрої USB 1.0 або 1.1. Такі порти не підтримують великих швидкостей і не сумісні з найпоширенішим сьогодні форматом - USB 2.0. Перед його установкою також вимкніть живлення і звільніть доступ до материнської плати.
5
Встановіть адаптер в PCI-слот. Зафіксуйте його гвинтами кріплення на задній стороні системного блоку. Поставте на місце кришку корпуса.
6
Увімкніть комп'ютер. Після завантаження операційної системи встановіть драйвера для розпізнавання і правильної роботи адаптера. Можливо, буде потрібно перезавантаження комп'ютера, після якої ви зможете повноцінно користуватися додатковими USB-портами.