Як поставити шпалери для робочого столу.

«Обоями» на комп'ютерному жаргоні називають фонове зображення робочого столу в графічному інтерфейсі операційної системи Windows. Користувач ОС може замінювати встановлювану за замовчуванням картинку власними файлами, яких в інтернеті можна знайти величезну кількість. Ця процедура дуже проста і може бути реалізована кількома способами.
Інструкція
1
Наведіть покажчик миші на картинку, яку хочете зробити фоновим зображенням робочого столу, і клацніть по ній правою кнопкою. Це можна зробити на самому робочому столі, в «Провіднику», а якщо в якості браузера ви використовуєте Internet Explorer, Opera або Mozilla Firefox, то можна це зробити і в вікні цієї програми. У всіх цих додатках контекстне меню, яке з'явиться після клацання, містить пункт, що дозволяє використовувати зображення в якості шпалер. В файл-менеджері він сформульований як «Зробити фоновим зображенням робочого столу», а в браузерах текст трохи відрізняється, але зміст залишається таким же.
2
Windows останніх версій дозволяють створювати слайдшоу з шпалер - змінювати фонове зображення робочого столу через задані проміжки часу. Інтервали можна задавати в широких межах - наприклад, кожні 5 хвилин, або кожну добу. Щоб додаються вами зображення були використані в такому слайдшоу, їх потрібно помістити в певну папку на системному диску. Для цього спочатку відкрийте «Провідник», перейдіть в каталог з новими шпалерами, виділіть потрібні файли і скопіюйте в буфер обміну.
3
Потім перейдіть на системний диск і розкрийте папку, в яку встановлена ОС - за умовчанням вона називається Windows. В кінці списку каталогів, поміщених в неї, знайдіть і відкрийте Web, а потім - Wallpaper. У цій папці поміщаються картинки робочого столу, розбиті на категорії, для кожної з яких існує власний каталог - «Архітектура», «Пейзажі», «Природа» і т.д. Помістіть скопійовані файли в папку тієї категорії, якій більше відповідають нові зображення або створіть для них додаткову категорію.
4
Щоб задіяти додані таким способом картинки в слайдшоу відкрийте відповідний аплет «Панелі управління» - клікніть правою кнопкою фонове зображення робочого столу і виберіть в меню рядок "Персоналізація". Потім клацніть по піктограмі «Фон робочого столу» в правому нижньому кутку і в відкрилася сторінці задайте параметри слайдшоу - склад, частоту зміни шпалер і їх центрування. На завершення натисніть кнопку «Зберегти зміни».