Як схуднути за місяць. Як схуднути за місяць.

Задаватися питанням, як схуднути за один місяць, не зовсім правильно. По-перше, хорошу форму слід підтримувати завжди, щоб не доводилося по якомусь нагоди скидати зайві кілограми. По-друге, за твердженням лікарів і дієтологів, різке схуднення шкодить здоров'ю. Проте бувають ситуації, коли ці рекомендації з якихось причин відходять на задній план. Наприклад, належить якесь торжество або ж поїздка на море. І вам дуже хочеться до цього часу стати більш стрункою.
Вам знадобиться
  • - сильне бажання схуднути;
  • - внутрішній настрій на успішний результат.
Інструкція
1
Ефективність схуднення в чому залежить від правильного підходу. Спочатку вирішіть для себе, скільки кілограмів ви хочете скинути за певний період часу. Потім складіть для себе індивідуальну програму схуднення, якою будете дотримуватися. При цьому слід враховувати, що найкращий результат дає комплексний підхід.
2
В свою програму схуднення ви можете включити на свій вибір: фізичні вправи (гімнастика, гантелі, тренажери); щоденні пробіжки; прогулянки пішки; катання на велосипеді; стрибки зі скакалкою; спортивні ігри (бадмінтон, теніс, баскетбол); заняття танцями (аеробікою, шейпінгом); басейн; додаткові процедури (масаж, обгортання і т.п.). Обравши для себе найбільш підходящі навантаження, складіть план, за яким ви будете займатися.
3
Щоб скинути зайві кілограми, небажано сідати на жорстку дієту, оскільки недостатнє та незбалансоване харчування може негативно позначитися на вашому здоров'ї та зовнішньому вигляді. Щоб скинути зайву вагу, ви можете просто виключити «шкідливі» продукти зі свого харчування: цукор, смажене, борошняне, кондитерські вироби і т.д. Ваш раціон повинен включати натуральні продукти, багаті вітамінами, мінеральними речовинами і мікроелементами: овочі, фрукти, горіхи, зелень, свіжовичавлені соки та ін.
4
Ефективність схуднення набагато збільшиться, якщо ви будете використовувати візуалізацію. Постійно думайте про те, якими красивими і стрункими ви станете, коли позбудетеся від зайвих кілограмів. Щодня, хоча б на кілька хвилин, уявляйте собі свій майбутній зовнішній вигляд. Намалюйте свій стрункий образ в уяві як можна більш чітко і детально. Думайте про нього не як про бажане ідеалі, але як про реальну дійсність.
5
Утримуючи цю картинку в розумі, ви можете вимовити вголос твердження: «я струнка і красива», «я струнка з кожним днем», «я отримую задоволення від здорового способу життя», «я їм тільки здорову їжу, яка корисна моєму організму ». Придумайте свої власні фрази-твердження, які ви відчуваєте підходящими для себе.
6
Отримуйте задоволення від процесу схуднення. Для того щоб ефективно скинути вагу, вам повинен подобатися сам процес зміни ваших звичок у харчуванні і в способі життя.