Як створюється масовка в кіно.

Дивлячись на екран в кінотеатрі, деякі глядачі мріють опинитися на місці акторів і зануритися в світ кіноіндустрії. Для цього необов'язково здобувати вищу освіту, оскільки в більшості фільмів використовуються масові сцени з непрофесійними акторами.
Інструкція
1
Знімальний майданчик - це особливий світ, в якому кожен грає відведену йому роль. Від кожної з них залежить, чи стане фільм новим шедевром або ж йому буде судилося пройти повз глядача. Актори масовки грають не менш важливу роль, ніж виконавці головних ролей. На подібні ролі часто приходять люди, які хочуть отримати велику роль в кіно, і вони, як правило, намагаються показати себе у всій красі і навіть потрапити у великий кадр. В їх число входять також студенти творчих ВУЗів, для яких дуже важливо отримати досвід роботи поряд з професійними, вже відбулися акторами.
2
Під час знімальних днів акторів масових сцен годують нарівні з усіма. Зрозуміло, бюджет зйомок найчастіше досить скромний, але на чай з бутербродами ви цілком можете розраховувати. Акторам масовки часто доводиться зніматися в поганих погодних умовах, тому про теплий одяг і прожиток найкраще подбати самим.
3
На зйомках трапляється всяке, тому щоб уникнути травм необхідно постійно консультуватися з членами знімальної групи. Не соромтеся уточнити незрозумілі моменти, ви ні в якому разі не будете виглядати нерозумно, а, навпаки, набагато краще зіграєте свою сцену. Крім того, за один знімальний день ви можете отримати невелику винагороду (як правило, воно коливається в розмірі від 300 до 700 рублів), і надію на те, що вас запросять на зйомки в наступний проект цього режисера.
4
В деяких випадках режисери, намагаючись скоротити бюджет, урізують кількість акторів масових сцен, а використовують замість них манекени, стилізовані під людей. Зазвичай це відбувається так: на передньому плані розсаджують п'ятдесят-шістдесят акторів з масовки, а ззаду встановлюють одягнені манекени. Такий прийом часто використовується при зйомках масових сцен на великих об'єктах (стадіони, кінотеатри і т.д.).