Як зшити жіноче зимове пальто. пальто кашемір фасон cibnm.

Упевнені в собі жінки, які цінують власну індивідуальність і стиль, воліють для зими елегантні пальто. Це верхній одяг ніколи не виходить з моди, міняються тільки довжина, обробка, крій. Даний вид одягу підходить дамам будь-якого віку.
Вам знадобиться
 • - тканина з вовняних волокон або кашемір,
 • - підкладкова тканину,
 • - гудзики,
 • - швейна машина.
Інструкція
1
Виберіть тканину для пальто і тканина для підкладки. Розкроїте з них по дві деталі полички, спинки, боковин і планок, суцільнокроєних з подбортов. Потім виготовте ліктьову і верхню частини для кожного рукава, комір і його стійку.
2
Стачайте виточки на грудях, заутюжьте вниз. Пришити до поличках планки, шви разутюжьте. Складіть лицьовими сторонами деталі листочки і стачайте їх по зовнішніх зрізах, злегка закругляя кути. Близько до рядку зріжте припуски. Вивернувши листочку, пристрочите її до полички уздовж входу в кишеню.
3
Прокладіть рельєфний шов безпосередньо над входом в кишеню і під ним. Разутюжіть припуски, заутюжьте листочку до бічного зрізу. Складіть мішковини кишень з припущеннями входів, змітайте або приколіть і пристрочите у шва приточування листочки. Мішковини заутюжьте вперед і зшийте. Краю листочки пришийте вручну потайними стібками.
4
Виконайте рельєфний, середній і плечові шви. Відверніть цельнокроение подборта на лицьову сторону, пришийте обтачку горловини спинки. Приметайте подборта до зрізу горловини, потім пристрочите.
5
Пристрочите деталі коміра до деталей стійки. Припуски зріжте і разутюжьте. Кожну деталь отстрочите близько до шву. Зшийте зовнішні зрізи коміра. Прослідкуйте, щоб нижній комір був дещо вже верхнього. Це запобіжить задирание куточків.
6
Помістіть комір між подбортами і пальто. Ушийте верхній комір в горловину подбортов, нижній - в горловину пальто. Разутюжьте припуски. Обтачку відверніть вгору і зшийте припуски якомога ближче до сколеним швах. Потім відверніть її вниз.
7
З'єднайте рядком деталі пат, виконайте передні і ліктьові шви рукавів. Вшитої рукава, приєднайте до пальто подплечники і деталь хлястика, пристрочите підкладку. Підшийте пальто. Обмітайте петлі, пришийте гудзики.
Давно закінчилося тепле літо. На зміну літнього гардеробу вже прийшов осінній. Непогано було б його оновити, ну наприклад, придбати красиве пальто . А може краще пошити пальто власними руками? Від цього ви отримаєте вдвічі більше користі: по-перше, пальто буде ексклюзивним (ні в якого такого немає), а по-друге, ви випробуєте відчуття самозадоволення (змогли адже самі пошити річ).
Вам знадобиться
 • - вимірювальна стрічка;
 • - журнали по шиттю;
 • - папір;
 • - персональний комп'ютер з доступом до глобальної мережі;
 • - принтер;
 • - тканина для пальто;
 • - ножиці;
 • - крейда;
 • - швейна машина;
 • - нитки;
 • - гудзики.
Інструкція
1
Знайдіть ту модель пальто , яка вам найбільше до душі. Це можна зробити декількома способами. По-перше, сьогодні продається чимало журналів по шиттю вже з готовими викрійками. Уважно ознайомтеся з представленими на сторінках друкованого видання моделями жіночого пальто : подумки уявіть себе в кожному з них. Так значно легше буде зробити вибір. А ще можна відвідати спеціалізовані сайти, присвячені шиттю і в'язання. Закачайте на комп'ютер вподобану вам модель пальто і викрійку до нього: можливо, це буде не просто пальто , а пальто -пончо. Роздрукуйте на принтері викрійку.
2
Усі готові викрійки побудовані під певний розмір, тому переконайтеся в тому, що роздрукована форма або форма з журналу відповідає вашому розміру. Перевага пальто -пончо в тому, що навіть якщо його форма розрахована на 48 розмір, її можна використовувати і при пошитті пальто для володарки 46 розміру.
3
Виріжте викрійку по її контуру. Потім прикладіть деталі крою на розкладену тканину і обведіть контури полуспінкі і полуполочкі, даючи припуск три сантиметри з боку рукава. Крім того, зробіть припуск в 1,5 сантиметра по зрізах краю полички і горловині.
4
Виріжте викроєні деталі пальто -пончо. Потім виконайте страйк суцільнокроєних рукавів і з'єднайте зрізи обтачки рукавів зі зрізами цельнокроеной обтачки пончо (місцем подгибки цього пальто з боку рукавів).
5
Застрочити бокові шви деталей.
6
З виворітного боку пришийте обтачку горловини. Для цього спочатку виконайте підгонку цього елемента на 0,5 сантиметра і приметайте його вручну: в тому випадку якщо ця деталь «сяде» добре, пристрочите її.
7
Підверніть на півсантиметра обтачку низу рукава і цельнокроеной частини (всі операції виконуйте тільки з виворітного боку) і приметайте вручну.
8
Зробіть заготовки для трьох навісних петель: відкладіть на тканини прямокутники (0,5х25 см) і зшийте їх у вигляді Руликів. Після цього приметайте навісні петлі з лицьового боку в передбаченому по викрійці для цього місці.
9
Обстрочіте всі тимчасові, виконані вручну шви на швейній машині і пришити гудзики. Пальто-пончо готово.
Зверніть увагу
Перевірте правильність виконаної розкрою! Через неуважність і допущених помилок бажане пальто не вийде.
Корисна порада
При бажанні можна прикрасити пальто-пончо хутром, бахромою та іншими елементами декору.