Як визначити процесор. Як дізнатися маркування встановленого процесора.

Після покупки уживаного комп'ютера або ноутбука незайвим буде перевірити конфігурацію його пристроїв. Зокрема, ідентифікувати, які в ньому встановлені комплектуючі. Щоб визначити процесор , ви можете скористатися мінімум двома способами.
Інструкція
1
Перший спосіб найбільш простий і не вимагає пошуку і установки додаткового софта в систему. Щоб визначити процесор , встановлений в комп'ютері, знайдіть значок «Мій комп'ютер» на робочому столі або відповідний пункт в меню «Пуск». Натисніть на нього правою кнопкою миші.
2
У випадаючому меню виберіть «Властивості». Вид наступного вікна залежить від версії ОС Windows, яка у вас встановлена. Але в будь-якому випадку у вікні, ви побачите модель встановленого процесор а. На цьому кроці можна було б зупинитися, якщо вам потрібно визначити процесор просто для того, щоб ідентифікувати його модель.
3
Однак якщо крім моделі вам потрібна додаткова технічна інформація, а також, наприклад, показання датчика температури процесор а, скористайтеся спеціалізованими програмами. Наприклад, рішеннями від Everest або SISoftware Sandra. Знайдіть відповідний дистрибутив і встановіть його в систему.
4
Подальші дії ми покажемо на прикладі програми Everest. Після її запуску ви побачите вікно, що нагадує стандартне вікно Провідника Windows з тією різницею, що замість значків папок в правій частині показані значки пристроїв. У лівій частині ви побачите перелік пристроїв, згрупованих за укрупненими ознаками. Розкрийте меню «Системна плата».
5
В розгорнутому списку виділіть пункт «ЦП». У правій частині вікна ви зможете визначити процесор , але не тільки його модель, але і різноманітну технічну інформацію.
6
Щоб дізнатися температуру процесор а, в правій частині вікна розкрийте параметр «Комп'ютер» і виберете пункт «Датчик». Праворуч ви побачите температури основних пристроїв, встановлених в комп'ютері. Визначивши температуру, слід пам'ятати про те, що звичайна температура процесор ов ноутбуків приблизно в 1,5 рази вище нормальної температури процесор ов стаціонарних комп'ютерів.
Визначення номера стаціонарного телефону за місцем проживання абонента сьогодні можна виконати декількома способами. Для цього вам знадобиться трохи часу.
Вам знадобиться
  • Телефонний довідник, комп'ютер, електронний довідник телефонів.
Інструкція
1
Найбільш складним способом пошуку телефонного номера по адресою абонента є його пошук через телефонний довідник. Знаючи тільки адресу людини, вам доведеться перегорнути чимало сторінок книги, перш ніж ви знайдете його номер. Інша справа, коли разом з адресою проживання, ви будете знати прізвище абонента, в такому випадку пошук його телефонного номера буде значно спрощений. Придбати довідник телефонів сьогодні можна в будь-якому газетному кіоску.
2
Більш простий і логічний спосіб визначення телефонного номера - дзвінок до довідкової служби. Назвавши оператору адресу проживання людини, вам буде надано його телефонний номер. Відзначимо, що подібна послуга на сьогоднішній день є платною.
3
Найлегшим способом пошуку телефонного номера абонента за його адресою є його пошук через електронну версію телефонного довідника. Для початку вам потрібно встановити подібну програму на комп'ютер (її можна скачати в інтернеті, або ж купити в будь-якому прокаті міста). Встановивши програму, запустите її, після чого в поле адреси впишіть відповідні дані і натисніть на кнопку «Шукати». Уже через пару секунд програмою буде наданий телефонний номер цікавить вас абонента.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kUk4abP5_CI