Як налаштувати друк.

Зазвичай для початку друку досить встановити і додати принтер. При цьому всі основні настройки будуть задані за замовчуванням, але в деяких випадках потрібно відкоригувати існуючі параметри друку.
Інструкція
1
Розглянемо основні можливості настройки. Для цього проробимо шлях: «Пуск» - «Панель управління» - «Принтери та інше обладнання» - «Принтери і факси» - «ваш принтер».
2
Налаштування черги друку залежить від того, що важливіше прискорити: роботу додатка або висновок документа на друк . За замовчуванням прийнятий усереднений варіант (почати друк з появи першої сторінки в порядку черги). Щоб внести зміни, клацніть правою кнопкою миші по значку принтера - «Властивості» - «Додатково» - «Відомості» - «Черга».
3
Час друку (для XP2000) також задається в розділі «Додатково» - «Доступний з ...».
4
Скасування друку. Потрібно клікнути на значок принтера, щоб відкрити список черговості друку. Виберіть документ, клікніть правою кнопкою - «Скасувати друк ». Щоб змінити черговість - вкладка «Загальні» - «Пріоритет» документа. Для видалення всього списку - «Очистити чергу».
5
Перейшовши на вкладку «Налаштування друку», ви зможете: вибрати орієнтацію аркуша паперу, задати кількість листів на одній друкованій сторінці, а також порядок друку декількох сторінок (від початку до кінця або по парних і непарних), вибрати папір і відповідну якість друку.
6
Змінені таким чином настройки візьмуться як основні для всіх додатків. Якщо внести зміни налаштувань принтера з діалогу друку, вони будуть діяти тільки для даної програми.
7
Можна також продублювати основний принтер, і задати різні параметри друку для кожної «нової» іконки. Залишиться лише спрямовувати різні документи на «різні» принтери, що значно економить час і спрощує роботу.
Колись ви купили принтер, не припускаючи, що вам може знадобиться виводити на друк великі обсяги, а тепер вам доводиться з смутком спостерігати як повільно і неспішно принтер видає роздруковані сторінки. Але не обов'язково з цим миритися, адже можна попрацювати над швидкістю друку, зробити її вище.
Інструкція
1
Швидкість друку залежить від апаратної складової конкретної моделі принтера і якщо його можливості обмежені певною кількістю сторінок в хвилину, ви можете прискорити друк лише незначно.
2
Відкрийте системний розділ «Пристрої та принтери», який можна знайти в меню «Пуск» або в «Панелі управління» Windows. Клацніть на значку принтера правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості принтера» в контекстному меню.
3
На вкладці «Загальні» натисніть кнопку «Налаштування» і в новому діалоговому вікні відкрийте вкладку «Папір і якість друку». Тут в розділі «Носій» виберіть пункт «Звичайний папір, швидке чорнове якість» (назва цього пункту може розрізнятися для різних моделей принтерів). Натисніть «ОК» і закрийте всі вікна.
4
Тепер принтер буде за замовчуванням друкувати швидше на 30-50% (залежно від моделі) і якщо у вас лазерна модель, то відчутної різниці в якості ви не помітите. Якщо ж принтер струменевий, то якість друку може стати відчутно гірше.
Корисна порада
Якщо зазначений спосіб не допоміг вам поліпшити швидкість друку до бажаних показників, доведеться купити новий принтер зі швидкістю друку, яка буде задовольняти ваші запити.